Lekarze Warszawa

dr Joanna Bartosik-Majewska

Neurolog

Poradnia Zdrowia Psychicznego EDUCATIO - oddział Warszawa-Bielany
Heroldów 19A

Pani doktor podczas wizyty była bardzo miła, pomocna i zaangażowana na ten moment zleciła nam dodatkowe badania więc na diagnozę musze jeszcze trochę poczekać.
Opinia dodana przez: Tadeusz
Warszawa Dietetyk mgr Aneta Strelau

mgr Aneta Strelau

Dietetyk

Dietetyka Kliniczna Strelau
Światowida 47/32

Bardzo polecam panią Anetę. Dzięki ułożeniu diety pod wyniki badań, w ciągu 3 miesięcy moje wyniki wróciły do normy. Efektem ubocznym był spadek wagi i spadek cm. A poza tym pani Aneta jest bardzo sympatycznym człowiekiem.
Opinia dodana przez: Aleksandra

lek. stom. Grażyna Grabiec

Lecznica Stomatologiczna
ul. Grzybowska 37A

Ceny dobre uczciwe podejście. Dla mnie spoko. Mogę polecić. Jeszcze wrócę do Pani doktor jak coś będzie nie tak to też napiszę ;)
Warszawa Fizjoterapeuta dr Piotr Czyżewski

dr Piotr Czyżewski

Fizjoterapeuta

PODOS Przychodnia Lekarsko - Podologiczno - Rehabilitacyjna
ul. Ludwika Narbutta 46/48

wizyta już od 100
Polecam w 100%. Pełen profesjonalizm! Doktor z uśmiechem i fantastycznym podejściem do dzieci. Poświęcił dużo czasu na badanie, wszystko jasno wytłumaczone. Jesteśmy zachwyceni wizytą u dr Czyżewskiego.
Opinia dodana przez: Magdalena

lek. med. Paweł Symonowicz

Urolog

Centrum Medyczne Damiana - al. Zjednoczenia
Al. Zjednoczenia 36
01-838 Żoliborz, Warszawa

wizyta już od 160
Lekarz ten leczy mojego dziadka,jesteśmy zadowoleni z leczenia,dziadkowi poprawiły się wyniki,stan ogólny też lepszy,widać że lekarz robi co może.To miły człowiek,wcale nie jest opryskliwy,a jeżeli dla kogoś był to ostatecznie nie jest od tego żeby być przemiłym i głupio uśmiechać się do każdego wchodzącego pacjenta,jego zadaniem jest dobrze leczyć.I proszę zwrócić uwagę na siebie,jak czasami zachowujecie się w poczekalniach,przed gabinetem!
Warszawa Dermatolog dr n. med. Agnieszka Kardynał

dr n. med. Agnieszka Kardynał

Dermatolog, Dermatolog dziecięcy

Centrum Medyczne DERMIQ
ul. Wielicka 38
02-582 Mokotów, Warszawa

wizyta już od 170
Przemiła pani doktor, poznała się na chorobie dziecka bez dłuższego zastanowienia przy czym dwóch pediatrów odsyłało nas do domu na tygodniową obserwację nie wiedząc co dziecku dolega i nie kierując nas do specjalisty. Widać że Pani Doktor ma rzetelną wiedzę, wszystko nam objaśniła i odpowiedziała na każde pytanie. Ma również świetne podejście do dzieci.
Opinia dodana przez: Dorota
Warszawa Neurolog lek. med. Eliza Smółkowska

lek. med. Eliza Smółkowska

Neurolog

PODOS Przychodnia Lekarsko - Podologiczno - Rehabilitacyjna
ul. Ludwika Narbutta 46/48

wizyta już od 100
Panią doktor cechuje pełen profesjonalizm. Dokładnie tłumaczy wszystko włącznie z lekami. Taki powinien być każdy lekarz.
Warszawa Okulista lek. med. Anna Cichocka-Woźniak

lek. med. Anna Cichocka-Woźniak

Okulista

Centrum Medyczne Damiana - al. Zjednoczenia
Al. Zjednoczenia 36
01-838 Żoliborz, Warszawa

Na wszystkie 6 pytań mogłam odpowiedzieć jedynie pięcioma gwiazdkami. Dodam jeszcze, że byłam u trzech lekarzy do których zwracałam się o poradę i pomoc, niestety nie otrzymałam nic. Dopiero już po pierwszej wizycie u Pani dr przestałam bać się panicznie swojej choroby (jaskra źle leczona przez dwa lata). Skrupulatna wręcz pedantycznie podchodząca do postępowania z konkretnym pacjentem. Nie należy do "uroczych, ćwierkających lekarzy", którzy dużo i słodko mówią i robią ...
Opinia dodana przez: Elżbieta

lek. med. Jerzy Serafiński

Internista, Kardiolog

Centrum Medyczne Damiana - Wałbrzyska
Wałbrzyska 46

wizyta już od 150
Nie tylko doskonały lekarz ale także bardzo dobry człowiek. Pod jego opieką otrzymujemy wszystko co niezbędne. Na pewno polecę go wszystkim potrzebującym.

dr Krzysztof Więczkowski

Ginekolog

Centrum Medyczne Damiana Koneser
Plac Konesera 10a

Pomagajmy Razem
Przekaż 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Sawicki 8455 na mój cel, pomagacie mi Państwo w walce z chorobą, zakupie leków, rehabilitację w codziennym funkcjonowaniu w problemach życia codziennego za co serdecznie dziękuję z całego serca. Proszę Przekaż 1% podatku KRS OOOO270809 Cel Szczególny 1% Sawicki 8455

Serdeczna Prośba o Pomoc
Zwracam się z bardzo gorącym apelem do ...
Opinia dodana przez: Eugeniusz