Filtruj terminy

Lekarze Warszawa Zwyrodnienia Kregoslupa I Stawow

Ortopeda Warszawa dr n. med. Maciej Luterek

Centrum Medyczne CMP Chmielna
Chmielna 14
00-020 Śródmieście, Warszawa

Świetny lekarz i specjalista gorąco polecam.Posiada bardzo dużą wiedzę i ma ogromne doświadczenie w swojej dziedzinie.
Opinia dodana przez: Pacjentka
Ortopeda dziecięcy Warszawa lek. med. Krzysztof Kłoszewski

lek. med. Krzysztof Kłoszewski

Ortopeda dziecięcy, Ortopeda

LUX-MED
Chmielna 83/87

Trudno mi ocenić kompetencje lekarskie natomiast mogę coś powiedzieć na temat podejścia do pacjenta: arogancja, brak szacunku, nieumiejętność słuchania. Być może pan doktor miewa słabsze dni, wtedy lepiej do niego nie podchodzić.
Opinia dodana przez: Piotr

Centrum Medyczne CMP Białołęka
Berensona 11
03-287 Białołęka, Warszawa

Wybrałam pana doktora sugerując się opiniami w internecie i myślę że słusznie.W czasie wizyt był rzeczowy i wszystko dokładnie wyjaśnił.Jadę teraz 11maja do szpitala na operację biodra i pan doktor będzie mi je operował 12maja.Jestem całkowicie spokojna i pewna że będę w fachowych rękach.
Opinia dodana przez: Henryka

grupa lux med
racławicka 132 b

Dr Mickielewicz operował mi na razie halluxa prawej stopy 16 maja br. Wspaniały lekarz, wspaniały człowiek. Wyjaśniał uprzejmie, cierpliwie i z uśmiechem na twarzy całą procedurę, pomógł ustalić najbardziej dla mnie optymalny termin zabiegu (na NFZ) w Centrum Medycznym Damiana. Do tej pory nigdy nie spotkałam się z tak niesamowitą przychylnością dla pacjenta i przyjaźnią, jaką emanował doktor. Jak dojdzie do skutku operacja drugiej stopy, to dodam kolejną całościową opinię. ...
Opinia dodana przez: Urszula

Centrum Medyczne CMP Ochota