lekarz Wawrzyniec Bakalarski

Radiolog

Lekarz w trakcie specjalizacji z radiologii i diagnostyki obrazowej, absolwent Akademii Medycznej w Bydgoszczy. Posiada certyfikat „Diagnostyka usg narządów jamy brzusznej”. Doktor wykonuje usg narządów i tkanek miękkich oraz usg podczas biopsji cienkoigłowej. Obecnie pracuje w Zakładzie Diagnostyki Ultrasonograficznej i Mammografii w Szpitalu Bródnowskim w Warszawie.

Wykonywane badania:
- Usg jamy brzusznej
- usg sutków
- usg układu moczowego
- usg szyi i tarczycy
- usg węzłów chłonnych

polecam, bardzo dobry lekarz, świetny radiolog. wielokrotne wizyty u dr w.Bakalarskiego potwierdzają moja opinię.

potwierdzają moja opinię.

Jestem badzo i niestety"doświadczonym" pacjentem i znam paru lekarzy-fachowców w tej dziedzinie. Pan Doktor Bakalarski w mojej opinii zasługuje na najlepszą opinię pod każdym względem. Szukamy przede wszystkim kompetencji, rzetelności i sumienności jeśli chcemy mieć wiarygodny wynik badania. Tutaj mamy nie tylko pewnoość w tym względzie. Mamy też odpowiedni czas poświęcony badaniu i pacjentowi. Łączy się z tym kompleksowość podejścia do pacjenta i jego hiistorii oraz uprzejmośc i cierpliwość. Mogę z całą pewnością polecić Doktora Bakalarskiego wszystkim osobom chcącym otrzymać od lekarza radiologa wiarygodny wynik badania, doskonale wytłumaczony przez doświadczonego ...

Mogę z całą pewnością polecić Doktora Bakalarskiego wszystkim osobom chcącym otrzymać od lekarza radiologa wiarygodny wynik badania, doskonale wytłumaczony przez doświadczonego i kompetentnego fachowca.

Podziękowanie za holistyczne podejście dp przypadku pacjenta. Wysoki stopień komunikatywności. Umiejętność życzliwego słuchania.

Jestem pacjentką dr. Bakalarskiego od 4 lat. Powierzyłam jego opiece moją 80 letnią Mamę, ostatnio namówiłam córkę. Po wyjściu z gabinetu córka namówiła swojego męża. Czy trzeba innej rekomendacji?

Przemiły, kompetentny i budzący zaufanie, z dużą dozą humoru.

Przemiły, kompetentny i budzący zaufanie, z dużą dozą humoru.

WITAM PAŃSTWA. Niedawno przeprowadziłam się do Piaseczna i kompletnie nie znałam dobrych lekarzy internistów pracujących w okolicy Piaseczna. Przy wyborze posiłkowałam się opiniami z forów i z rankingów. Wybrałam na szczęście bardzo dobrze. Oczywiście to jedynie moja subiektywna ocena. Wizyta u Pana doktora Bakalarskiego była bardzo miła. Dokładnie wytłumaczył mi leczenie, rozwiał moje obawy. Przede wszystkim jest zdecydowany, z ogromną wiedzą i INTUICJĄ. Pacjent czuje się "zaopiekowany". Rozsądek w leczeniu i aplikowaniu leków, aby nie krzywdzic niepotrzebnie pacjenta to atuty Pana Doktora. Jestem raczej wymagająca i nie akceptuję bylejakości i ...

WITAM PAŃSTWA.
Niedawno przeprowadziłam się do Piaseczna i kompletnie nie znałam dobrych lekarzy internistów pracujących w okolicy Piaseczna. Przy wyborze posiłkowałam się opiniami z forów i z rankingów. Wybrałam na szczęście bardzo dobrze. Oczywiście to jedynie moja subiektywna ocena. Wizyta u Pana doktora Bakalarskiego była bardzo miła. Dokładnie wytłumaczył mi leczenie, rozwiał moje obawy. Przede wszystkim jest zdecydowany, z ogromną wiedzą i INTUICJĄ. Pacjent czuje się "zaopiekowany". Rozsądek w leczeniu i aplikowaniu leków, aby nie krzywdzic niepotrzebnie pacjenta to atuty Pana Doktora. Jestem raczej wymagająca i nie akceptuję bylejakości i zbywania pacjenta.Polecam Serdecznie I pozdrawiam. I oby więcej tak życzliwych pacjentowi lekarzy. ------- Sylwia

Witam, dziś poprosiłam Pana doktora o przyjęcie - brak numerków w rejestracji, chodziło mi o przedłużenie zwolnienia lekarskiego po pobycie na ostrym dyżurze w Piasecznie, gdzie dostałam kroplówkę z powodu ostrej biegunki i owodnienia, silnych zawrotów głowy. Czułam się bardzo słabo. Nie miałam siły siedzieć na korytarzu tak mocno kręciło mi się w głowie, gdy czekałam na pana doktora, który spoźnił się 30 minut. Pan Bakalarski powiedział, że niestety, nie ma dziś czasu mnie przyjąć, dlatego, nie zrobił on na mnie dobrego wrażenia. Nie polecam. Tym bardziej, że dwa dni wcześniej dostałam z tej przychodni wlaśnie skierowanie do szpitala. Jak potem, po szpitalu można osoby dalej chorej nie przyjąć??? Mi się to w głowie nie mieści!!!!

Do Pana Bakalarskiego trafiłam na konsultację jako studentka UW. Pomimo tego, że wizyta dotyczyła innej sprawy, po moim pytaniu dotyczącym innej kwestii zdrowotnej otrzymałam kompleksową informację na temat. Wcześniej nie otrzymałam jej na wizytach u wysokich rangą, bardzo drogich specjalistów. Jestem niezmiernie wdzięczna i serdecznie polecam tak oddanego pacjentom lekarza.

Po raz pierwszy spotkałam lekarza, który naprawdę zainteresował się kompleksowo moim zdrowiem. Uświadomił mi w prostych słowach to, co nie docierało albo pobieżnie sygnalizowali inni lekarze. Nabrałam chęci do leczenia i nadziei na wyzdrowienie. Polecam! To mądry człowiek i lekarz.

Geniusz! Nie spotkałem jeszcze takiego lekarza. Widzi człowieka w całości

Geniusz! Nie spotkałem jeszcze takiego lekarza. Widzi człowieka w całości