Filtruj terminy

Łódzkie Wenerolog

GA-MED Karolina Gauden
ulica Żwirki 2
95-035 Ozorków

Wspaniały lekarz ... super podejście do pacjenta, wysoki poziom kompetencji, uprzejmości. Budzi ogromne zaufanie ... oby więcej takich lekarzy ... polecam.

Gabinet Psychiatryczny Violeta Dajaka-Kałuszka
ul. Piotrkowska 79
90-423 Łódź

Bardzo dobry i kompetentny lekarz.
Pomogła mi w przypadku, gdy inni lekarze zawiedli. Wyleczyła mnie z grzybicy, której nie było widać na skórze gołym okiem(tylko w promieniowaniu UF- Lampa Wooda), a powodowała okropny świąt.
Opinia dodana przez: Elzbieta Leśniewska

lekarz Jadwiga Kołodziejczyk-Maniszewska

Wizyty domowe, Wenerolog

BeMed
ul.Zgierska 1
91-446 Łódź

Polecam. Bardzo serdeczna osoba, kompetentny fachowiec. Wytłumaczyła dokładnie na jakiej podstawie stawia diagnoze przepisała maści. Odpowiadała na wszystkie pytanie nawet jak pytałam o coś nie związanego z moim obecnym problem. A za kolejne wypisanie recepty na maść którą używałam nie trzeba płacić :)
Opinia dodana przez: Ewelina

Wieluń

Miła sympatyczna od razu postawiła diagnozę efekt leczenia błyskawiczny na drugi dzień duża poprawa. dodam ze leczenie u innych lekarzy żenada 2 miesiące borykania sie z problemem inni specjaliści prywatnie oczywiście. Polecam
Opinia dodana przez: Marta

Przychodnia
Stary Rynek 14
99-400 Łowicz

Bardzo dobry lekarz, mnie pomógł bardzo z brodawkami na stopach. Bardzo długo zwlekałam z pójściem z tym problemem do lekarza. Dobrze, że trafiłam do niego. Przepisał mi leki, które szybko zadziałały. Zalecił co mam dokładnie zrobić. Szkoda tylko, że tyle zwlekałam, żeby do niego pójść.

Paweł Chmielnicki

Wenerolog, Dermatolog dziecięcy

Piotrkowska 204/210
90-360 Łódź

Pierwsza wizyta: problemy
- okresowe zaczerwienienia miejsc intymnych u mężczyzny(tzn zaczerwienienia zdarzają się w przybliżeniu raz na 2-3miesiące plus jest zauważalny biały nalot po 5-10ciu minutach przy odsłoniętym żołędziu)
-swędzenie.

2ga wizyta (niedawno, po pół roku) -
powody:
- u dziewczyny wykryto grzybicę dróg płodnych (candida)
- mam swędzenie miejsc intymnych,
- mam pojawiające się zaczerwienienia żołędzia,
- mam biały nalot po 5-10 min ...
Opinia dodana przez: RP

Dermed

Łódź

Arogancka, w podeszłym wieku pani której kompetencje są poniżej zera, mało profesjonalna, nie założyła rękawiczek przy badaniu. Jedyne co użytecznego dla pacjentów może zrobić pani Zofia to odejść na emeryturę. Nie spotkałam się jeszcze z tak niemiłym lekarzem! Stanowczo odradzam !!!

Wojewódzki Specjalistyczny Szpital im. Dr Wł.Biegańskiego / Przychodnia Specjalistyczna
ul.kniaziewicza 1/5
Łódź

Pomijając mój przypadek chorobowy:
- Pani doktor od progu niezadowolona.
- Olewczy stosunek do pacjenta.
- Podniesiony głos, tak że czujesz, że jesteś tam za karę.
- Nietrafna diagnoza, nie ma siły, żeby pani doktor zmieniła zdanie.
- Zlecony lek na kompletnie inne objawy.
- Skóra głowy obejrzana z metra, przez może 15 sekund, włosy dotknięte jednym palcem.

Stwierdzenia pani doktor:
- 'Co ja po zmianach na ...
Opinia dodana przez: Joanna

Będzelin

Wenerolog Koluszki dr Izabela Urysiak-Czubatka

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej " MED-KOL" s.c.
ulica Przejazd 6
95-040 Koluszki