lekarz Weronika Piotrowska

Angine ropną leczy nurofenem i paracetamolem .to jest karygodne. Niedługo w szpitalu bym z dzieckiem wylądowała. Nie polecam pani doktor .arogancka i niemiła

Rewelacyjne podejscie zarowno do malego pacjenta jak i rodzica! Mnostwo wiedzy, spokoju, jak i czasu poswieconego na badanie dziecka oraz rozmowe z rodzicem. Mam pelne zaufanie. Mamy szczescie, ze corka trafila pod opieke takiej pediatrki!

Profesjonalne podejście Pani Doktor, dzieci z przyjemnością przychodzą na wizyty. Nie ma przesady w niepotrzebnych lekach, stawia na naturalne sposoby, które bardzo dobrze się sprawdzaja. Podczas wizyty oprócz badania małego pacjenta, edukuje rodziców co owocuje w przyszłości. Bardzo serdecznie polecam 🙂

Bardzo polecam panią doktor! Kompleksowe podejście do małego pacjenta! Nie zapisuje od razu antybiotyku, co mi się bardzo podoba. Woli zobaczyć dziecko 2,3 razy z rzędu zanim się na to zdecyduje.

Wspaniałe, ciepłe podejscie do małych pacjentow i uprzejmosc dla rodzicow! Trafne diagnozy i 100% profesjonalizmu