lek. stom. Weronika Rabczaklek. stom. Weronika Rabczak - zdjęcie profilowe

lek. stom. Weronika Rabczak

Stomatolog, Ortodonta

Świetny specjalista! Długo takiego szukałam, niestety do tej pory trafiałam albo na wygórowane ceny albo beznadziejną jakość usług. U pani doktor leczę się już naprawdę długo i nie zamierzam tego zmieniać. Ma wszystko czego potrzebuje u dobrego dentysty. Polecam z całego serca

Na pewno zostanę u pani doktor na dłużej. Przypadkiem trafiłam do gabinetu, z polecenia ale warto było. Jestem po 2 wizytach i jestem w pełni zadowolona. Spełnia oczekiwania na 100%

pani doktor uratowała mi zęba, którego inny dentysta spisał na straty. Bardzo się cieszę że trafiłam do gabinetu. Czytałam opinie i się nie zawiodłam. Polecam wszystkim !

Obawiałam się promocji gdyż z nimi różnie bywa ... Ale będąc na wizycie w PLUS-DENT u Pani Weroniki skusiłam się jako studentka na rabat 200 zł. Powiem że byłam mile zaskoczona, aparat i jakość usług z najwyższej półki, na wizytę się nie czeka wszystko w tym gabinecie funkcjonuje wręcz idealnie. Zdziwiło mnie to tym bardziej że wszystkie 3 stanowiska stomatologiczne ciągle pracują, telefony dzwonią a recepcja tak doskonale sobie radzi z ogarnięciem tego tematu. Promocja osobiście powiem jest naprawdę ok !!! Polecam wszystkim studiującym to naprawdę oszczędność. A podejście do ...

Promocja osobiście powiem jest naprawdę ok !!! Polecam wszystkim studiującym to naprawdę oszczędność. A podejście do pacjenta wiele gabinetów mogło by się uczyć na ich przykładzie.
Pogratulować należy również firmie obsługującej stronę informatyczną gabinetu naprawdę reklama dotarła w szerokie kręgi, wzbudziła zaufanie a co najważniejsze SKUSIŁA MNIE !!! Trzymajcie tak dalej... !!!

Bardzo polecam!! Boję się strasznie dentystów, każda wizyta dla mnie to stres ale u pani doktor jest dużo dużo lepiej. co dla mnie najważniejsze - szybko i z wyjaśnieniem co się dzieje i jakie dalsze leczenie. POLECAM!

Profesjonalizm i postawa skierowana w stronę pacjenta idą u Pani Doktor w parze. Otwarta i bardzo uprzejma. Zawsze precyzyjna w wyjaśnianiu przebiegu leczenia. Szczerze polecam!!!

100% satysfakcja. Profesjonalne podejście do sprawy oraz prawidłowe podejście do całego mojego leczenia. Zdecydowanie polecam.

Tak powinno być wszędzie !!!! Byłem raz i zostanę tutaj !! Ne tak dawno leczyłem się w klinice ortodontycznej u "specjalisty" tylko nie bardzo mogę zrozumieć w czym się specjalizował 3 lata płacenia i nic. A w PLUS DENT efekty widzę już po 6mc, miła obsługa i profesjonalne podejście do pacjenta. Warto przyjśc i zobaczyć jak powinno być wszędzie !!!

Warto przyjśc i zobaczyć jak powinno być wszędzie !!!

To obecnie prawdopodobnie najlepszy gabinet ortodontyczny w Krakowie. Miła atmosfera, bez czekania, wszyscy umówieni na czasie i dla wszystkich jest wystarczająco dużo czasu poświęcane przez lekarza ortodontę. Ceny absolutnie rewelacyjne, nawet raty!!! Gabinet wyróżnia się dbałością o pacjenta i nie robi to wrażenia maszynki do robienia pieniędzy. Naprawdę gorąco polecam. Iga ;)

Pierwsza wizyta za mną... Jak tylko wyleczę wszystkie ząbki, to zakładam aparat! Wcześniej się bałam, ale z tak kompetentnym lekarzem, na pewno wszystko pójdzie dobrze :) cieszę się, że znalazłam ten gabinet!

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Kraków"?

Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Cichoń
Borelowskiego - Lelewela 13, 9441745024