lek. stom. Weronika Rabczaklek. stom. Weronika Rabczak - zdjęcie profilowe

lek. stom. Weronika Rabczak

Stomatolog, Ortodonta

Na pewno zostanę u pani doktor na dłużej. Przypadkiem trafiłam do gabinetu, z polecenia ale warto było. Jestem po 2 wizytach i jestem w pełni zadowolona. Spełnia oczekiwania na 100%

Świetny specjalista! Długo takiego szukałam, niestety do tej pory trafiałam albo na wygórowane ceny albo beznadziejną jakość usług. U pani doktor leczę się już naprawdę długo i nie zamierzam tego zmieniać. Ma wszystko czego potrzebuje u dobrego dentysty. Polecam z całego serca

pani doktor uratowała mi zęba, którego inny dentysta spisał na straty. Bardzo się cieszę że trafiłam do gabinetu. Czytałam opinie i się nie zawiodłam. Polecam wszystkim !

Bardzo polecam!! Boję się strasznie dentystów, każda wizyta dla mnie to stres ale u pani doktor jest dużo dużo lepiej. co dla mnie najważniejsze - szybko i z wyjaśnieniem co się dzieje i jakie dalsze leczenie. POLECAM!

Profesjonalizm i postawa skierowana w stronę pacjenta idą u Pani Doktor w parze. Otwarta i bardzo uprzejma. Zawsze precyzyjna w wyjaśnianiu przebiegu leczenia. Szczerze polecam!!!

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Kraków"?

Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Cichoń
Borelowskiego - Lelewela 13, 9441745024