lekarz Weronika Stefańska

Lekarz naprawde godny polecenia. Pani jest uprzejma, fachowa i zadaje sporo pytan w celu rozpoznania choroby. Mozna zadawac pytania natury lekarskiej i nie dostanie sie przyslowiowej "zjeby" czy olania. Czesto zmienialem lekarza bo sie dogadac nie umialem ale tutaj mysle ze zostane na dluzej. Jedyny problem to ze ciezko sie do pani doktor dostac no ale to jakby nie patrzec zaleta a nie wada .

lekarz godny zaufania, dużo czasu poświęca pacjentowi,tłumaczy na czym polega choroba i jakie mogą być powikłania

niestety nie polecam pani doktor ponieważ od 1 1\2 roku wpycha mojemu synowi antybiotyki na zapalenie gardła i nie szukała żadnej przyczyny tych nawracających infekcji a to nie jest rozwiązanie w końcu zmieniłam lekarza i teraz jestem zadowolona dostaliśmy skierowanie do poradni zaburzeń odporności i jest ok.

super człowiek, bardzo kompetentny lekarz,zawsze stara się doradzic i pomóc

super człowiek, bardzo kompetentny lekarz,zawsze stara się doradzic i pomóc

Lekarz biznesmen stwarza pozory leczenie taniego, mało poświęca na diagnozę, mało poświęca czasu w trakcie wizyty

Bardzo dobry lekarz lecz niestety Pani Stefanska jest bardzo zajeta.

Bardzo dobry lekarz lecz niestety Pani Stefanska jest bardzo zajeta.