lekarz Wiesław Bąba

1,5
1,2
1,3
1,3

Jak był w niedzielę na dyżurze w mieleckim SOR, pacjętowi, który miał oznaki zatrucia /silne wymioty,ból brzucha,gorączka,kaszel, duży ból głowy, ogólna słabość/ i przyszedł tam po pomoc wmówił, że symuluje i odesłał go do Poradni Zdrowia Psychicznego.Był bardzo niesympatyczny,opryskliwy.Nawet nie chciał go słuchać. Będącą z nim żonę wyprosił z gabinetu. Ludzie omijajcie tego pseudo-lekarza szerokim łukiem. On nie jest godny aby Go tytułować Panie doktorze. Nie nadaje się nawet do leczenia zwierząt. Na drugi dzień dopiero lekarz rodzinny postawił trafną diagnozę i przepisał leki.

Najbardziej bezczelny lekarz z jakim się spotkalismy. W mieleckim SOR-ze nie interesuje sie pacjentami którzy siedzą w oczekiwaniu na laskawe przebadanie nawet po 5godzin ,a pan doktor choc nie wiem czy zasługuje na to by nazywac go lekarzem siedzi w tym czasie w gabinecie przed komputerem popiajac kawę . Ludzie mogą umrzec a jego to nie interesuje-takie zachowanie jest karygodne!!!!! Nie życzę nikomu kontaktu z tym pseudolekarzem

Niekompetentny lekarz. Na SOR w Mielcu nie interesuje sie pacjantem, nie udziela informacji i stawia błędne diagnozy.... Trafić na niego to lepiej iść do domu bo i tak nie pomoże ...

Nieuprzejmy, wyprasza z gabinetu, tragedia. Nie wiem jakim cudem pracuje z ludźmi. Zero empatii. Za te pieniadze ktore bierze za dyzury moglby chociaz byc odrobine ludzki. Nie polecam.

Szczerze powiem że bezczelność tego lekarza nie zna granic. Łamie prawa pacjentów bo nie chciał udzielić informacji o chorobie ani o sposobie leczenia. "Co to panią obchodzi", tak mi powiedział jak zapytałam o lek dla syna. Odradzam tego pana, zdecydowanie!!

Lekarza tego nie polecam nikomu na świecie!jak każdy lekarz ma wpisane w swój czas pracy wizyty domowe, za które ma płacone. Niestety za każdym razem jak przychodził do schorowanej niepełnosprawnej osoby, oczywiście w czasie wpisanych wizyt domowych, bezczelnie wyciągał rękę po pieniądze jak za prywatną wizytę!!!