lekarz Wiesław Banaś

Internista, Kardiolog

2,4
1,8

Lekarz ignorant, podejście do pacjenta lekceważące ! Pacjent odczuwa jakby był intruzem. Stanowczo nie polecam, Ewa

Stanowczo nie polecam,
Ewa

Lekarz. Totalny brak empatii, zachowujący się w sposób chamski i pretensjonalny. Poszedłem z kłuciem serca, aczkowliek chciałem wyjaśnić że bardzo marzną mi ręcę i stopy, plus chciałbym też dostać skierowanie na echo, gdyż w młodości miałem problemy i chciałem to sprawdzić. Lekarz z pretensjami powiedział mi że wizyta to nie lista życzeń, a taką listę mogę sobie wydrukować i powiesić w domu. Wyszedłem z gabinetu i będę musiał zapłacić za wizytę prywatną z echo. Nie polecam!

Byłem trzy razy, zawsze wychodziłem z odczuciem braku czasu poświęconego dla pacjenta. Zawsze pretensjonalny, bez zaangażowania oraz wnikliwości w trosce o pacjenta.

Mam niestety odmienne odczucia, co do tego lekarza. Nie chcę oceniać kwalifikacji, ale mógłby on być trochę milszy dla pacjentów.

Do Doktora Wiesława Banasia trafiłam z arytmią, migotaniem i trzepotaniem przedsionków. Doktor z profesjonalnym podejściem postawił trafną diagnozę i podjął decyzję o pilnym skierowaniu do szpitala celem wykonania odpowiednich zabiegów. Każdy z wykonanych zabiegów zakończył się sukcesem i bez komplikacji. Doktor po operacji zajmuje się pacjentem starannie, dokonuje wszystkich koniecznych badań podczas procesu rekonwalescencji aby szybko powrócić do zdrowia. Z wyrazami szacunku i wdzięczności dla Pana Doktora. Irena

Irena