lekarz Wiesław Banaś

Lekarz bardzo sympatyczny:))jednak poświęca mało czasu pacjentkom.Wizyta ogranicza sie do podstawowych pytań i badania usg.Nie wiem co by było gdyby były jakieś problemy z ciążą bo nie miałam takich sytuacji.No i aktualnie nie pracuje w szpitalu w Mikołowie wiec dziwnie patrzą położne na kobietę,która sie u niego leczyła czy prowadziła ciąże:)Ma duże doświadczenie ale trochę roztargniony:))

FATALNE DOŚWIADCZENIA PODCZAS POBYTU W SZPITALU, JEST OK GDY WSZYSTKO JEST WPORZĄDKU, A GDY COŚ SIĘ DZIEJE TO......... ACH SZKODA GADAĆ.... ŻARTUJE W NAJMNIEJ ODPOWIEDNICH MOMENTACH.....NIESTOSOWNE ŻARTY! NIE POLECAM!!!!!!!!

powinien zmienić system przyjmowania w gabinecie.......przyjmować pacjentki tak jak były umówione!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Chodziłam do niego kilka lat. Jak nic się nie działo to było dobrze. Jak zachorowałam to zaczęły się kłopoty. Lekarz nie wpisywał moich niektórych wizyt do kartoteki, stąd nie wiedział jakie leki brałam. Często nawet mnie nie badał tylko wyniki oglądał i wypisywał recepty. Trwało to niecałe 5 minut a kasował mnie jak za kompleksową wizytę. Nie polecam.

nie ma ani jednego słowa na :nie: wybitny lekarz

nie ma ani jednego słowa na :nie: wybitny lekarz

Pełen Profesjonalizm Gorąco Polecam !!!

Pełen Profesjonalizm Gorąco Polecam !!!

Pełen profesjonalizm!

Pełen profesjonalizm!