dr hab. n. med. Wiesław Bonicki

Neurochirurg

Stwierdzono u mnie olbrzymiego guza w nosogardzieli, który uciskał nerw wzrokowy, na prawe oko praktycznie nie widziałem. W szpitalu w Bydgoszczy nie chciano się podjąć tej operacji. Dość długo szukałem lekarza, który chciały się podjąć mojego leczenia. W końcu dotarłem do Pana prof. Bonickiego z Centrum Onkologii w Warszawie. Została błyskawicznie wyznaczona wizyta (6 dni), a w siódmym dniu byłem na stole operacyjnym. Operację przeprowadzał dr Jacek Kunicki - święty specjalista, doskonale przygotował mnie do operacji, nie wiem kto asystował. Operacja metodą endoskopową, a więc w mały stopniu dolegliwa, po ok. 16 godz. wstałem z łóżka, a w trzecim dniu po zabiegu byłem wypisany do domu. Cały czas w szpitalu doskonała opieka, mnóstwo przyjmowanych leków, ale są widoczne wielkie efekty, widzę normalnie. Z pełną odpowiedzialnością polecam tych lekarzy. Mam wyznaczone dwie wizyty kontrolne i jestem przekonany, że wszystko będzie bardzo dobrze.

Naprawdę godny polecenia ,stara się pomagać wszystkim, zainteresowany losem człowieka. Pomaga nawet obcokrajowcom ,szybko wyznacza termin operacji ,jeżeli jest ona konieczna.

Nie mam słów komentarza, dla tego lekarza. To jest człowiek, który po pięciu minutach rozmowy jest Twoim kolegą przyjacielem, doradcą, kimś z komu powierzaszżycie i zdrowie swoje lub osoby najbliższej i wiesz ,że zrobi wszystko co można dla uratowania jego zdrowia i życia. A do tego wesoły, uprzjemy, "swój chłop", kumpel. Spotkanie z nim to dla chorego nadzieja i przyrost sil do walki z chorobą, dla rodziny wsparcie. Przystępnie wytłumaczy choremu i rodzinie o co chodzi w chorobie i jka bedzie leczony. Zawsze ma czas dla ludzi. Poza tym wszyscy jego podwładni lekarze kształtowani są na ludzi jemu podobnych. Dba i ich rozwój naukowy. Co tu pisać, wspaniały, może po prostu dobry człowiek.

Jestem pełna podzwiu, ponieważ rzadko sie zdarza tak wspanialych ludzi, ludzi jako lekarzy.. Prof. Boniecki operował mojego tate.. Jest wszystko wporzadku, tata czuje sie bardzo dobrze.. Jestem bardzo szczesliwa ze trafilismy z tata na takich wpanialych ludzi bo i jak lekarze tak i panie pielegniarki sa bardzo wspanialymi ludzmi.. Chyle czoła calej obsadzie..Jestem mega przeszczesliwa... Dziękuje Panie profesorze i wszystkim ktorzy przyczynili sie do tak dobrego stanu taty ! Pozdrawiam caly instytut NOWOTWORÓW UKLADU NERWOWEGO ! DZIEKUJE SLICZNIE ZA WSZYSTKO ! Monika z tatą !

Pan Profesor jest lekarzem i człowiekiem zasługującym na wielkie uznanie. U mojej mamy kobiety 76 letniej wykryto guza mózgu. Ogromy makrogruczolak nie do zoperowania (wg.opinii innych neurochirurgów)sprawił, że mamę ogarniała ślepota.Jest kobietą z nadciśnieniem tętniczym wieńcówką serca i ma ponad 70 lat a jednak dzięki Panu Profesorowi odzyskała wzrok i szansę na normalne życie.Jest człowiekiem ciepłym, uprzejmym, szanującym każdego człowieka. Jestem pracownikiem ochrony zdrowia, ale muszę przyznać po raz pierwszy spotkałam takiego lekarza. Klinika której jest szefem powinna być wzorem do naśladowania, tam pacjent naprawdę jest najważniejszy.Nie prawdą jest że bez pieniędzy nie można się dobrze leczyć. Wyrazy uznania Panie Profesorze!!!!

Pan Prof. wspólnie z drem Oziębło operował u mnie w listopadzie 2011 guza podstawy czaszki. Obaj lekarze fantastyczni. Poza tym,że znakomity chirurg to fajny człowiek. Ciekawe, że na tym stanowisku ludzki,przystępny. Myślałam,że na operację czekać będę nie wiem ile ale w szpitalu znalazłam się po 5 dniach. Polecam jego i jego klinikę. Monika S. Mail: msym@poczta.onet.pl

Nie umiem dobrac słów dla oceny Pana Doktora, po leczeniu mojej zony zarówno, ja jak i ona czujemy jakby był naszym przyjacielem od wielu wielu lat. To jest lekarz i Człowiek. To nie slogan naprawdę jest taki. Dziekuję to wszystko co mozna powiedzieć, niczego powiedzieć sie nie da. Facet wart wszystkiego. Z dystansem do siebie, z poczuciem humoru no naprawdę brak słów.

Przeprowadził 2 udane operacje gruczolaka przysadki mózgowej mojemu ojcu - rozpoznał objawy, których nikt nie był w stanie zdiagnozować - ojciec tracił wzrok - wszyscy leczyli go okulistycznie - zawdzięczamy mu kilkanaście lat życia. Bardzo uprzejmy i kompetentny lekarz!

Bardzo uprzejmy i kompetentny lekarz!

Brak słów uznania dla tak wspaniałego człowieka,miałam usuwanego makrogruczolaka,czuję się dobrze.Dziękuje całemu zespołowi. Pozdrawiam Joanna

Dusza lekarz dla pacjenta i rodziny. Na początku choroby męża byłam "zielona", wszystko wytłumaczył z własnej inicjatywy, nawet nie wiedziałam o co pytać. Lekarz z powołania, a nie wykonujący zawód.

Dusza lekarz dla pacjenta i rodziny.

Wciąż poszukujesz "Neurochirurg Warszawa"?

Wojskowy Instytut Medyczny
Elesthetic Clinic Dr n. med Elżbieta Podgórska
Dereniowa 2/3
Lekmed
Świetlików 3
Specjalistyczna Przychodnia Rehabilitacyjna i Lecznicza "ORTO"
ul. Opaczewska 43 lok.125 (I piętro)
Centrum Rehabilitacji SORNO
Grodzisk Mazowiecki