lekarz Wiesław Ciebiera

Bardzo, ale to bardzo odradzam. W 2016 r. dr Ciebiera wykonał w Centrum Damiana histeroskopię - wykonał fatalnie. Efektem jest Zespół Ashermana i 6 kolejnych histeroskopii - wykonanych już przez fachowca - w celu usunięcia zrostów wewnątrzmacicznych. W trakcie histeroskopii kompletnie zdarte endometrium. Naprawdę szczerze odradzam tego lekarza, zwłaszcza jako zabiegowca.

Dnia 10-02-2014r. odbyłam wizytę oraz badanie dopochwowe USG u dr. Ciebiery. Na wizycie poinformowałam doktora, że z mężem staramy się od miesiąca o dziecko oraz, że spóźnia mi się miesiączka. Przekazałam również informacje o wcześniejszych badaniach które, wykazały torbiel na prawym jajniku, która bardzo szybko powiększała swoją objętość. Doktor przeprowadził USG i po badaniach stwierdził że torbiel nadal jest na prawym jajniku i że najlepiej będzie ją usunąć laparoskopowo, albo poczekać dwa cykle miesiączkowe. Przepisał i zalecił mi branie tabletek antykoncepcyjnych Novynette. Polecił branie po jednej tabletce już od dnia wizyty 10-02-2014r. Zgodnie z zaleceniami zakupiłam tabletki i zaczęłam je stosować. Dla pewności że nie jestem w ciąży postanowiłam wykonać test ciążowy, który jest dostępny w aptece za ok. 15 zł. Test wykonałam dn. 13-02-2014r. Okazało się że wynik jest pozytywny. Tego samego dnia badanie USG u innego lekarza wykazało w jamie macicy pęcherzyk ciążowy z obecnością żywego zarodka. Aktualnie jestem w 18 tygodniu ciąży.

kochane kobitki lekarz przemiły jednym słowem Śłodzik numer 1. miał prowadzić mi ciąże i miałam u niego rodzić ale.....wkurza mnie to że pacjentka jest gorzej traktowana od handlowca. w trakcie wizyty puka Panienka z reklamą witamin i co Pan doktor robi...przerywa nasz dialog zaprasza laske do gabinetu i wciska mi jakies witaminy które włąsnie zostały mu zareklamowane jako super hiper...no masakra straciłam zaufanie do tego lekarza skoro woli ślinic sie na widok laski w szpilkach to przepraszam bardzo ale ja tego tolerowała nie bede

wysoka kultura i kompetencja. Poleciłabym Go wszystkim kobietom.

wysoka kultura i kompetencja. Poleciłabym Go wszystkim kobietom.

Polecam tego lekarza. Prowadził moje dwie kolejne ciąże. Wszystko było dobrze pomimo iż nie rodziłam z nim w damiamnie... Jest dobrym fachowcem, duza wiedza i doswiadczenie. Przy tym jest uprzejmy, przyjazny pacjentowi, przy róznych wątpliwościach pytaniach doradza, pomag i przy tym jest bardzo ludzki....co cenne przy takiej specjalizacji.

Jest dobrym fachowcem, duza wiedza i doswiadczenie.

miałam dwie torbiele na jajniku, przepisał tabletki na 2 miesiące, dopiero jak zaczęłam się dopytywać i zamartwiać czy wszystko będzie dobrze trochę popocieszał,właściwie nie wiadomo co o nim sądzić i czy jest odpowiedni do prowadzenia ciąży

beznadziejny lekarz nie wykryl wady serca u mojego dziecka a mozna bylo to stwierdzic po usg w 12tyg.ciazy a on nas oszukal nic nie mowiac ciekawe kogo jeszcze oszukal odradzam tego lekarza

Mam dziwne wrazenia, mimo iz jest najlepiej przezemnie odbieranym ginekologiem jakiego znam. Niby wszystko jest jak nalezy, ale nie do konca. Lekarz ładnie sie usmiecha wszystko cacy, proponuje szczepionki, drogie badania, i wszystko niby w trosce o moje zdrowie na najwyzszym poziomie, ale mało pyta i interesuje sie mną sama, a nawet jak spytam to zawsze wszystko jest oki, tylko czasem inaczej to wyglada. Zaś polowa wizyty to opowiadnie o wczasach wyjazdach i atrakcjnym zyciu lekarza. Chodze do niego ze 3 lata, a on nadal za samo wypisanie mi recepty, co zajmuje mu 1min miedzy innymi wizytami, życzy sobie 50 zł. Na normalnej wizycie cieszy mnie ze moge miec badanie, cytologie, usg, badanie piersi w jednym gabinecie i warte jest to 150zł

Podczas planowanych wizyt wydaje się, że wszystko jest wporządku do czsu kiedy nadchodzą komplikacje (brak rzeczowego wyjaśnienia podłoża zaistniałej sytuacji, całkowite przerzucenie odpowiedzialności na pacjenta i pozostawienie bez opieki.

Bardzo dobry lekarz, sympatyczny, udziela wyczerpujących odpowiedzi, kompetentny, ma dużą wiedzę i doświadczenie.