dr Wiesław Cubała

Psychiatra

3,9

Bardzo dobry diagnosta w trakcie jednej wizyty był w stanie postawić diagnozę prawidłową- wcześniej wiele lat osoba mi bliska była leczona na coś zupełnie innego - diagnoza potwierdziła się w wyniku dalszych badań diagnostycznych. Rewelacyjne podejście do pacjenta. Pan doktor poświęcił na wizycie taką ilość czasu jaka była potrzebna - nie pilnował mijających minut (poświęcił pacjentowi dużo więcej niż godzinę). Wszystko dokładnie wytłumaczył, odpowiedział w sposób przystępny na wszystkie pytania. Wszystkim potrzebującym pomocy z czystym sercem polecam tego lekarza w 100%

Wszystkim potrzebującym pomocy z czystym sercem polecam tego lekarza w 100%

Parę lat chodziłam od specjalisty do specjalisty i dopiero Pan Doktor mnie uratował . Polecam z całego serca. Zawsze w dobrym humorze , nie patrzy na zegarek w czasie wizyty , nie odbiera telefonów co niektórym się zdarza . Jest w 100 % skupiony na pacjencie. Umie słuchać , ale też wzruszyć . Lekarz z powołania.

Przez kilka lat bagatelizowalam mój problem, aż do czasu kiedy nie byłam już w stanie normalnie funkcjonować. Doktora poleciła mi pewna osoba, po przeczytaniu opinii na jego temat miałam mieszane uczucia i bałam się wizyty. Kiedy weszłam do gabinetu zobaczyłam przesympatycznego, profesjonalnego lekarza, który dał mi nadzieję na wyzdrowienie. Jestem dopiero 4 dzień na lekach, ale polecam Pana Cubałę wszystkim, którzy mają problemy.

Negatywne opinie sprawiły, że obawiałem się przed spotkaniem z doktorem. Natomiast okazał się on przesympatyczny, kulturalny, profesjonalny, a na wizytę poświęcił zegarową godzinę. Postawił konkretną diagnozę i plan leczenia. Doktor nie wytłumaczył dokładnie choroby, ale też nie pytałem o nią szczegółowo. Piszę tą opinię przede wszystkim po to, żeby przyszli pacjencji nie zrażali się do konsultacji z tym lekarzem. Mi pomógł, polecam.

chcę pozostać anonimowa Kontakt bardzo dobry, miły, subtelny. Można mu zaufać, podejście do pacjenta intrygujące, ciekawe ale zdecydowane.

chcę pozostać anonimowa
Kontakt bardzo dobry, miły, subtelny.
Można mu zaufać, podejście do pacjenta intrygujące, ciekawe ale zdecydowane.

Super lekarz oby wszyscy podchodzili do swoich pacjentów w tak profesjonalny sposób , w każdej potrze ie można zwrócić się z zapytaniem poprzez meila ,a odpowiedź przychodzi nawet w nocy .Pan doktor uratował mi życie!!!

Niestety, spotkanie z tym lekarzem mogę zaliczyć do najmniej udanych w swoim życiu. Lekarz ten jest arogancki - widać po nim, iż uważa się za nie wiadomo kogo - myśli chyba, że wszystkie rozumy pozjadał. Każdy z nim kontakt kończył się szokiem spowodowanym sposobem w jaki ten Pan komunikuję się z pacjentem - wydaję się jakby z góry zakładał, że pacjent nie może mieć racji i jest po prostu głupi. Do tego odzywał się w moim odczuciu dość nieprzyjemnie w stosunku do mojej osoby. Być może było tak tylko u mnie, lecz uważałbym przy kontakcie z tym lekarzem.

Dr Cubała zniszczył mi życie. Postawił diagnozę ciężkiej, nieuleczalnej choroby psychicznej, jaką jest choroba afektywna dwubiegunowa na pierwszej wizycie, po 15 minutach rozmowy. Przez długie 4 lata permanentnego zdychania, leczona lekami przeciwpadaczkowymi oraz neurotopami, w stanie totalnego zwarzywienia, gdzie zrezygnowałam z prowadzenia firmy, urodzenia dziecka ( choroba jest genetyczna) i ułożenia sobie życia w stanie ciężkiej depresji z myślami suicydalnymi trafiłam do szpitala, gdzie kilku lekarzu i psychologów zakwestionowało opinię tego lekarza. Kto za to odpowie? Powinien odpowiedzieć przed sądem!

A ja z całą pewnością polecam Pana Doktora. Jestem w trakcie terapii i uważam,że dzięki temu Człowiekowi w końcu udało mi się stanąć na nogi - po latach walki z własnymi lękami:) Doktor pomógł mi zrozumieć podłoże moich lęków i pokazał mi jak z nimi walczyć. Poza tym uspokajam - też zdażyło mi się spóźnić na spotaknie i Pan Doktor nigdy nie poszedł do domu. Bardzo sympatyczny. Z czystym sercem polecam każdemu,kto chce być zdrowy. A Pana Doktora serdecznie pozdrawiam.

JESTEM PACJENTKĄ DOKTORA OD 10 MIESIĘCY I UWAŻAM, ŻE JEST BARDZO DOBRYM SPECJALISTĄ, OSOBIŚCIE POLECAM KAŻDEMU KTO MA PROBLEMY LĘKOWE.BARDZO SYMPATYCZNY, MIŁY, CIERPLIWY. POZDRAWIAM PANA DOKTORA SERDECZNIE :-)

POZDRAWIAM PANA DOKTORA SERDECZNIE :-)