lekarz Wiesław Dronka

2,9

Nie polecam tego lekarza, jest nieuprzejmy, nie zainteresowany pacjentem, czekałam ponad 3 msc na wizytę, ponad godzinę w poradni, aby usłyszeć że on nie jest od dawania skierowania na rezonans kręgosłupa bo jestem u niego pierwszy raz i mnie nie zna.

Nie polecam pana Dronki- potraktował mnie bardzo niemiło, wykonał badanie na siłę pomimo moich sprzeciwów. Zakwestionował kompetencję zespołu lekarzy i rehabilitantów, którzy prowadzili dotychczas moje leczenie i dzięki nim wracam do sprawności po operacji ACL. Moja siostra również trafiła w jego ręce w Szpitalu Pediatrycznym w Bielsku i przez błędnie postawioną diagnozę jej leczenie znacznie się wydłużyło.

Leczę się u doktora juz 2lata jest bardzo dobrym i życzliwym lekarzem ma podejście do pacjenta takich lekarzy więcej jak on polecam

Pan Doktor jest OK. Ciepły, wspaniały, ma podejście do pacjenta. Zawsze znajdzie czas i po ludzku wyjaśni wszystkie medyczne zawiłości. Krzysiek z Katowic

Bardzo ciepły i życzliwy człowiek. Polecam :)

Bardzo ciepły i życzliwy człowiek. Polecam :)

No cóż nie budzi zaufania. Zła diadnoza.

No cóż nie budzi zaufania. Zła diadnoza.

Pan Doktor jest OK. Polecam wszystkim. Krzysiek

Pan Doktor jest OK. Polecam wszystkim. Krzysiek

Wspaniały,profesjonalny doktor ortopeda.Postawił na nogi mojego męża po tragicznym wypadku komunikacyjnym.Miły, uprzejmy i pełen poświęcenia.Najlepszy specjalista rehabilitacji jakiego znam.