lekarz Wiesław Droździkowski

Internista, USG, Gastroenterolog

Mam 32 lata i powracajace bole brzucha sklonily do wizyty. Balam sie okropnie bo wiedzialam, ze moze sie to skonczyc gastroskopia. Lekarz najpierw przeprowadzil obszerny wywiad, zbadal mi brzuch przy czym byl szalenie uprzejmy, konkterny i kompetentny. Idealny lekarz! Az dziwie sie ze tacy w szpitalu pracuja :)) potem przeprowadzil badanie gastroskopem, chyba tylko dzieki Jego delikatnosci i pozytywnemu nastawieniu przetrwalam. Fakt badanie trwa u niego dlugo, ale jest bardzo dokladny i poswieca duzo czasu na przegladanie "brzucha od srodka" . Jesli mialabym robic to badanie kiedykolwiek jeszcze to tylko u dr D :))))) swietny lekarz!!!

Mam chorobę wrzodową, jednak dzięki doktorowi i jego wiedzy o lekach w ogóle jej nie odczuwam. Polecam.

Swietny lekarz o ludzkim podejsciu do pajenta. wizyta tania nie byla ale i sytuacja nie byla codzienna wiec koszty wzrosly. mimo wszystko warto zaplacic i drugie tyle ale u teo wlasnie lekarza.

Swietny lekarz o ludzkim podejsciu do pajenta.

chodząca dobroć , kompetencja, wysoka kultura osobista, perfekcjonalizm, oddany pajetowi.polecam z calego serca.Trafność w 100%,wspaniały specjalista

Wciąż poszukujesz "Internista Radom"?

Monika Bator-Gregorczyk

USG ginekologiczne