lekarz Wiesław Dudziak

Urolog

Szkoda czasu, pieniędzy i nerwów na tego 'LEKARZA. Może czas już pomyśleć o emeryturze? Dobrze ze skonsultowaliśmy się też z innym lekarzem. Szczerze odradzam

Odradzam kontakt z lekarzem. Źle postawił diagnozę, kupę pieniędzy wydałem na wizyty u niego, które nic nie dały a odwlekły tylko w czasie leczenie. Cały czas byłem źle leczony. Dopiero jak poszedłem do innego urologa prawidłowo postawiono diagnozę.

Zdecydowanie nie polecam tego lekarza! Zle postawiona diagnoza!!! Uważam że wydałem niepotrzebnie pieniądze i poświęciłem czas

Zdecydowanie NIE POLECAM! Osoba wykazująca się nieprofesjonalnym zachowaniem oraz niekompetencją. Źle postawiona diagnoza co skutkowało długim pobytem w szpitalu!!! Zostałam wyłącznie naciągnięta na koszty, leki i zmarnowany czas.

Lekarz który zapisuję tabletki które nie pomogą i też nie zaszkodzą za duża cenę. Nie poradził sobie z moim problemem zdrowotnym. Natomiast pojechałem do innego lekarza z Poznania zapisał tabletki które mi pomogły. Nie polecam

Bardzo dobry lekarz, z przyjaznym, pełnym profesjonalizmu podejściem do pacjenta. Szybko i sprawnie wyleczył mojego ojca, któremu inny lekarz nie dawał szans na normalne funkcjonowanie. Zdecydowanie polecam.

Bardzo doby lekarz, więcej takich lekarzy.

Bardzo doby lekarz, więcej takich lekarzy.

znam go od 20 lat bardzo miłyi upzejmny pomoże w kazdej sytuacji w dzien i w nocy szkda ze go na codzien niema w koscianie pozrawiam

sumiennylekarz udciwy i bardzo dobry specyjalista

sumiennylekarz udciwy i bardzo dobry specyjalista

bardzo dobry specjalista, szuka rozwiązań najbardziej optymalnych dla pacjeta, oprócz tego, że fachowo leczy ma bardzo pozytywny wpływ na psychikę pacjeta, co dodatkowo wpływa na powodzenie leczenia. Mi pomógł bardzo i dzięki jego wsparciu i ogromnym zaufaniu jako do specjalisty wszystko skończyło się dobrze.