lekarz Wiesław Dudziak

Urolog

Bardzo dobry lekarz, z przyjaznym, pełnym profesjonalizmu podejściem do pacjenta. Szybko i sprawnie wyleczył mojego ojca, któremu inny lekarz nie dawał szans na normalne funkcjonowanie. Zdecydowanie polecam.

bardzo dobry specjalista, szuka rozwiązań najbardziej optymalnych dla pacjeta, oprócz tego, że fachowo leczy ma bardzo pozytywny wpływ na psychikę pacjeta, co dodatkowo wpływa na powodzenie leczenia. Mi pomógł bardzo i dzięki jego wsparciu i ogromnym zaufaniu jako do specjalisty wszystko skończyło się dobrze.

Jeden z niewielu rzetelnych lekarzy. Autentycznie poświęca pacjentowi uwagę, nie śpieszy się z badaniem, przykłada się do niego, wyjaśnia problem, możliwe opcje rozwiązania problemu chorobowego, a przy tym cechuje się nienagannym zachowaniem oraz wysoką kulturą osobistą.

znam go od 20 lat bardzo miłyi upzejmny pomoże w kazdej sytuacji w dzien i w nocy szkda ze go na codzien niema w koscianie pozrawiam

wspaniały lekarz,(czego nie mogę powiedzieć o ordynatorze oddziału na którym dr Dudziak pracuje)wspaniałe podejście do pacjenta, widza, wszystko tłumaczy zachowując intymność. jedynym minusem,który kryje się w całości jest to że spóźnia się na wizytę- ale można mu to wybaczyć.

Ze wszech miar godny polecenia i jest to moje zdanie jako pacjenta (od 5 lat). Opinię tą podzielają również moi znajomi, którzy mieli problemy urologiczne i byli (lub są) Jego pacjentami.

sumiennylekarz udciwy i bardzo dobry specyjalista

sumiennylekarz udciwy i bardzo dobry specyjalista

Bardzo doby lekarz, więcej takich lekarzy.

Bardzo doby lekarz, więcej takich lekarzy.

Świetny lekarz,polecam każdemu,kto ma zamiar wybrać się do urologa,a nie bardzo wie którego wybrać.Kompetentny,duża wiedza,przyjemnie się z nim rozmawia,jest naprawdę bardzo miły.Prawdziwy lekarz z powołania,brakuje dziś już takich niestety.......

Zdecydowanie polecam.Kompetentny,bardzo otwarty i pozytywnie nastawiony do pacjenta.Tłumaczy sedno choroby i leczenia ,które daje zdecydowane efekty.