lek. med. Wiesław Filipkowski

Endokrynolog, Ginekolog

Ja też uważam że to jest świetny specjalista i pierwszorzędny operator.Moje miesiączki to był koszmar,lało się ze mnie jak z kranu ,osłabienie,bóle głowy,beznadzieja.Lekarz rodzinny dawał mi ciągle żelazo ale i tak nic mi nie dawało bo przychodziła miesiączka i znów jazda.Rodzinny w końcu nie wytrzymał i bezwzględnie skierował mnie do ginekologa.Mówił że ma zaufanie do doktora Filipkowskiego bo operował jego mamę więc ja też poszłam.Ładny gabinet usg ,badanie,i okazało się że mam mięśniaki do operacjii.STRES ,operacja i w końcu mam spokój.Dzieci nie poznają mnie.Czuję się bardzo dobrze mogę być krwiodawcą /tak mówi rodzinny/ A blizny prawie nie widać

Ja również miałam problemy z PRL.Wyszło to na bad. kontr. u lek. rodzinnego.Poczytałam w internecie i wpadłam w panikę.Pobiegłam blada do dr Filipkowskiego myśląc że skieruje mnie na operację neurochirurgiczną,ale dr wyjaśnił mi że wynik wysokiego poziomu PRL nie od razu jest dramatem.Powoduje go często tzw BIG prolaktyna nieaktywna klinicznie a nawet jeśli w bad TC lub MRI wyjdzie że mam w przysadce mikrogruczolaka,to też nie należy myśleć że zaraz będzie operacja w mózgu-takie stany leczy się łagodnymi dla organizmu lekami.Brałam jakiś czas tabletki-wszystko wróciło do normy.Jestem zdrowa i w pełni przekonana że należy zaufać specjaliście

Dr Filipkowski jest świetnym fachowcem i miłym człowiekiem ,100% profesjonalistą.Poroniłam dwa razy i co -mówiono mi że jestem młoda,że to się zdarza,proszę próbować.Nie ryzykowałam ,poszłam do doktora Filipkowskiego który zrobił dokładne badania i stwierdził zespół antyfoslipidowy dał mi leki i zastrzyki.Drżałam przez całą ciążę bo nie wierzyłam że się uda i co - udało się!!!!Mam piękną MARTUSIE i myślę jeszcze o JASKU.Też pójdę do doktora Filipkowskiego

Miałam 3 poronienia wczesnych ciąż.Leczyłam się u różnych lekarzy i ciągle roniłam.Jak zaszłam w kolejną ciążę koleżanka powiedziała mi- tylko dr Filipkowski.Doktor zlecił mi badania i stwierdził zespół antyfoffolipidowy-dał leki i ciąża rozwija się.Sama nie mogę w to uwierzyć.Jest już 22 tygodnie.Doktor mówi że będzie dziewczynka !!!

Jestem bardzo zadowolona z wizyty.Pan doktor podszedł do problemu kompleksowo.Wyjaśniliśmy problem ginekologiczny i endokrynologiczny na jednej wizycie.Wiem w końcu na czym stoję.Okazało się że moje problemy z zajściem w ciążę mogą mieć związek z chorą tarczycą.W końcu światełko w tunelu.Jestem dobrej myśli.

Doktor jest świetnym specjalistą.,bardzo skutecznym lekarzem.U mnie bezbłędnie postawił diagnozę i po leczeniu były zamierzone efekty.Polecam bezwzględnie

Na tej samej wizycie miałam badanie ginekologiczne i endokrynologiczne. Okazało się, że moje problemy z zajściem w ciążę mają ścisły związek z funkcją tarczycy. Miło, konkretnie, fachowo. Dziękuję Panie Doktorze!

Mieszkam od niedawna w Elblągu, ale byłam już u kilku ginekologów. Polecam tego lekarza. Profesjonalista,duża wiedza, całościowe spojrzenie na pacjenta (jest endokrynologiem). Działa szybko i skutecznie - badania laboratoryjne, USG i już miałam diagnozę. Przypisana kuracja nareszcie pomogła - w Anglii wydałabym fortunę za takie leczenie.

To Anioł nie lekarz Polecam z czystym sumieniem naprawdę ma bardzo dużą wiedzę mi bardzo pomógł naprawił 5-letnie błędy innego lekarza Jeszcze raz Szczerze polecam

Czytam i oczom nie wierzę-chciałybyście, aby facet był cudotwórcą, każdego uleczył na pierwszej wizycie nie biorąc przy tym ani złotówki? Ja chodziłam do wielu lekarzy, otarłam się również o INWIKTĘ, ale to ten lekarz wyleczył mnie. Jestem szczęśliwą matką i jego wierną pacjentką-jest godny zaufania.