dr Wiesław Franas

Chirurg onkolog

2,7
2,4
2,7

Znakomity specjalista i człowiek. Bardzo konkretny. Uratował życie mojej córce- operacja wiele lat temu w szpitalu na Szaserów.

Wizyta u tego lekarza to jakaś kpina. Człowiek bardzo nie miły a wręcz hamski. W czasie wizyty krzyczy na człowieka jeśli ten ma inny światopogląd niż on. Wizyta prywatna po której oczekiwałam po pierwsze badania USG - lecz niestety pan Doktor ma USG w oczach i nic takiego nie zrobił, po drugie konkretnych odpowiedzi na zadane pytania - tych również nie otrzymałam. Człowiek starej daty który nie akceptuje u ludzi tatuaży i w bezczelny sposób to wygłasza. Odradzam , nie polecam, 230 zł wyrzucone w błoto.

30.06.22 miałam wizytę u doktora Wiesława Franas w przychodni Życie w Nowym Dworze Mazowieckim. Skierowałam się do doktora, po wizycie u ortopedy i telewizycie u chirurga, którzy potwierdzili że mam wadliwie zszytą ranę i to ostatni moment na korektę i założenie dodatkowych szwów. Ze względu na długi czas na wizytę w szpitalu, w którym wykonywana była operacja skorzystałam z wizyty prywatnej w przechodni Życie. Pan doktor zamiast wysłuchać historii mojej choroby, już na wstępie zaznaczył że nie będzie wykonywał korekt po innch lekarzach,że mam się udac do tego kto ten ...

Pan doktor zamiast wysłuchać historii mojej choroby, już na wstępie zaznaczył że nie będzie wykonywał korekt po innch lekarzach,że mam się udac do tego kto ten "defekt"wykonał. Ze swoim "50letnim stażem' proponuje mi zostawić to tak jak jest i po 4 miesiącach jeśli bardzo mi to przeszkadza zgłosić się do chirurga plastyka". Nie takich rad oczekiwałam od lekarza z doswiadczeniem korzytając z wizyty prywatnej.
NIE POLECAM!!!

12.05 br miałam wizytę proktologiczną u doktora Wiesława Franas w przychodni Życie w Nowym Dworze Mazowieckim. Skierowanie do proktologa dostałam od lekarza internisty. Wizyta została opóźniona o 30min to po pierwsze. Po drugie :zostałam bardzo niemiłe potraktowana przez doktora. Opowiedziałam o wszystkich objawach, o tym co mnie niepokoi, na co doktor powiedział że on tym się nie zajmuje i muszę leczyć się u internisty,ale łaskę robiąc zgodził się mnie zbadać. Niestety do badania nie doszło ponieważ doktor zaczął na mnie krzyczeć iż nie mogę prawidłowo położyć się na kuszetce.Jakim prawem doktor tak rozmiawia z pacjentami? Musiałam się ubrać i z płaczem wyjść z gabinetu. Trzymać się z dala od takich ludzi. NIE POLECAM

Dr Franas to bardzo mądry człowiek, spokojnie, taktownie przedstawił bardzo trudną sytuację związaną ze stanem Pacjenta. Dzięki temu Lekarzowi ten Pacjent jeszcze żyje.

W dniu dzisiejszym byłam na wizycie u Pana Franasa, nie nazwę go doktorem lub lekarzem bo po prostu na to nie zasługuje. Jego zachowanie i podejście do pacjenta to po prostu dno. Na wizytę czekałam ponad 40 minut, aż Pan doktor skończył pić kawę i śmiać się ze swoją asystentka. Następnie z łaska zostałam przyjęta, nie zdążyłam usiąść na krześle a już usłyszałam że jestem gruba i się nie nadaje do niczego. Nie podjął się leczenia i kazał przyjść jak zacznę wyglądać na swój wiek. Nie polecam

Nie polecam

Trafiłam do gabinetu dr Franasa z problemem proktologicznym, który ujawnił się podczas ciąży. Sam przebieg wizyty ok, dr poświęcił mi odpowiednią ilość uwagi, niestety zaproponowany sposób leczenia okazał się nie do przyjęcia. Poinformowalam dr, że karmię piersią a mimo to przepisał mi silny lek, którego, jak się później okazało , nie można przyjmować w czasie ciąży i karmienia piersią. Gdyby nie czujność farmaceutki podczas realizowania recepty zastosowałabym lek , który mógłby zaszkodzić mojej córce. Skonsultowałam to jeszcze z innym specjalistą, który kategorycznie odradził stosowanie tego leku i zaproponował bezpieczny zamiennik. ...

Jestem zdziwiona, że lekarz z tak dużym stażem i doświadczeniem mógł popełnić taki błąd i jednocześnie jestem wdzięczna młodej farmaceutce za czujność i kompetencje.

Serdecznie dziękuję za przeprowadzenie operacji czyli usunięcie pęcherzyka żółciowego dnia 04.08.2020 w Szpitalu Wolskim. Pozdrawiam

Starszy bardzo niemiły lekarz. Popisuje się przy swoich asystentach/uczniach. Drwi z pacjentów.Uprzejmość i empatia na poziomie zero

Dzięki wiedzy i wysokim kwalifikacjom Dr. Franasa żyję już osiem lat po operacji . Rak złośliwy (rozlany w/g opisu) to przepustka do historii. Dziękuję PANIE DOKTORZE. Właśnie 2 stycznia minęło osiem lat.

Właśnie 2 stycznia minęło osiem lat.