lekarz Wiesław Kamiński

Bardzo dobry specjalista, jeździmy z synkiem, do tej pory wszystko było w porządku: trafne diagnozy-skuteczne leczenie.

Według mnie,to dobry lekarz, chodzimy do niego z Żoną i Córką(3 letnią),Jego diagnozy zawsze były trafne.Jest miły i kompetentny, uwagi poświęca wystarczająco,ale nie jest,to lekarz dla osób w podeszłym wieku które lubią się wyżalic i posiedziec w gabinecie pół godziny.Polecam Go szczególnie rodzicom,którzy mają małe dzieci. Jednocześnie podczas wizyty u Niego nie wolno tracic czujności, jeżeli mamy wizytę u Tego lekarza w publicznej służbie zdrowia, może byc tak(i my tak mamy)że będzie dr Kamiński latał pomiędzy gabinetem dla dorosłych a pediatrycznym i przyjmował pacjentów, co nie wpływa dobrze na spokojne i sumienne podejście do pacjenta, no ale to już wina organizacji w mojej przychodni(Medicor w Zaborowie)a nie lekarza. Kamiński przyjmuje również prywatnie,no i wtedy jest cały dla nas,tylko trzeba zostawic tak +,- 50pln ale warto.A jeżeli chodzi o pediatrów ,to polecam jeszcze dr Renatę Tyniec(też w Medicorze przyjmowała,dla rodziców wielka strata,że już nie przyjmuje). A no i jeszcze jedna ważna rzecz może trochę nie na temat,nie polecam samej przychodni "Medicor" jako takiej w Zaborowie(Powiat Warszawski Zachodni).
Paweł GG 3142765