dr hab. n. hum. WiesŁaw Kepesz

Pediatra

1,4
1,2

Nie było naszego lekarza, wiec byłam zmuszona iść z dzieckiem do tego chama i prostaka. łaskę zrobił że przyjął dziecko. Poprosiłam o obejrzenie odparzenia i zważenie dziecka bo miałam powody by się martwić. Jeśli chodzi o odparzenie to zwyczajnie wyśmiał i z łaską wypisał jakąś maść. A zważyć nawet nie chciał tłumacząc że nie ma czasu. Dodam jeszcze że się spóźnił do pracy.

Kompletny debil bo inaczej napisac nie mozna , brak jakiegokolwiek zainteresowania nic nie umie i nic nie wie. powinni go wywalic na zbity pysk ten kto chodzi z dzieckiem do tego idioty poprostu nie troszczy sie o dobro swojej pociechy . Jest kretynem .

Zero kompetencji i zainteresowania pacjentem. Jak mu się zapłaci to co innego, a za państwowe odwala chałturę!!!

Fatalny lekarz pod każdym wzgledem. Jak takiego zatrudniają.

Fatalny lekarz pod każdym wzgledem. Jak takiego zatrudniają.

NIE MIŁY , NIE UPRZEJMY, NIE KOMPETENTNY, POŚWIĘCA BARDZO MAŁO CZASU PACJENTOWI , LEKARZ OD SIEDMIU BOLEŚCI