dr hab. n. hum. WiesŁaw Kepesz

1,9
1,7

Lekarz godny zaufania. Wielokrotnie korzystaliśmy z pomocy pana doktora, kiedy inni lekarze źle diagnozowali.Nigdy pochopnie nie przepisuje antybiotyków, a wypisywane leki są b. skuteczne.

Lekarz godny zaufania, od urodzenia syn jest pod dobrą opieką pana doktora, który trafnie diagnozuje i nie przepisuje pochopnie antybiotyków, jak to robią inni. Już wiele razy korzystaliśmy z pomocy dr Kepesza, kiedy inni lekarze się mylili.

Doktor jak za karę, o ile można nazwać Pana Doktorem. Godzina spóźnienia, zero kultury- odpowiedzieć dzień dobry to zbyt wiele. Wizyta trwała 2 minuty, lekarz nawet nie raczył mnie zbadać. Na informacje o ostrym bólu gardła i gorączce otrzymałam informacje, że powinnam sobie kupić ibuprom a od ból gardła jest laryngolog‍‍‍ porażka, odradzam każdemu, już rozumiem dlaczego ludzie zaczęli opuszczać szpital gdy doktor wszedł na izbę przyjęć.

Podczas opieki świątecznej doktor jest Nie miły odniosłam wrażenie Jakby był za karę a nie Po to by pomagać ludziom nie udzielił mi pomocy wyczekałam się 2 godzny po czym powiedział że nie zostanę przyjęta i mam się udać do swojego rodzinnego lekarza. W ciągu tych 2 godzin pan doktor byl poza szpitalem. Nawet nie można było się dowiedzieć za ile. Wróci bo nikt nie potrafił udzielić takiej informacji. Po tym gdy nie zostałam przyjęta poszukałam lekarza prywatnie który natychmiast wypisał antybiotyki oraz torbe lekow Więc nie polecam tego doktora

Wystawił mężowi zaswiadeczenie jako specjalista medycyny sportowej, pytany parokrotnie czy na pewno może dorosłym, skasowł 100zl a zawswiadczenie okazało się niewazne

Nie było naszego lekarza, wiec byłam zmuszona iść z dzieckiem do tego chama i prostaka. łaskę zrobił że przyjął dziecko. Poprosiłam o obejrzenie odparzenia i zważenie dziecka bo miałam powody by się martwić. Jeśli chodzi o odparzenie to zwyczajnie wyśmiał i z łaską wypisał jakąś maść. A zważyć nawet nie chciał tłumacząc że nie ma czasu. Dodam jeszcze że się spóźnił do pracy.

Kompletny debil bo inaczej napisac nie mozna , brak jakiegokolwiek zainteresowania nic nie umie i nic nie wie. powinni go wywalic na zbity pysk ten kto chodzi z dzieckiem do tego idioty poprostu nie troszczy sie o dobro swojej pociechy . Jest kretynem .

Zero kompetencji i zainteresowania pacjentem. Jak mu się zapłaci to co innego, a za państwowe odwala chałturę!!!

Fatalny lekarz pod każdym wzgledem. Jak takiego zatrudniają.

Fatalny lekarz pod każdym wzgledem. Jak takiego zatrudniają.

NIE MIŁY , NIE UPRZEJMY, NIE KOMPETENTNY, POŚWIĘCA BARDZO MAŁO CZASU PACJENTOWI , LEKARZ OD SIEDMIU BOLEŚCI