lekarz Wiesław Klaper

Fizykoterapeuta

witam, nabawilam się kontuzji obojczyka (przeciazenie), nie mogłam nic zrobić prawa ręka, ani się uczesac, ubrac, nosić zakupy, a sport typu siatkowka, badminton, tenis nie były już dla mnie możliwe. Mieszkam za granicą, tutejszy lekarz powiedział że czekamy kilka miesięcy bo " tego się nie naprawia np. u fizjoterapeuty", dostałam silne przeciwbólowe na receptę przez 10 dni. Tygodnie, miesiące mijały poprawy brak, w międzyczasie kontrola u lekarza i dalej czekamy. Żeby jakoś funkcjonować na co dzień, bedac w Polsce, znalazlam w internecie P. Klapera, zadzwonilam pomimo mojego krótkiego pobytu, pojechałam ...

Żeby jakoś funkcjonować na co dzień, bedac w Polsce, znalazlam w internecie P. Klapera, zadzwonilam pomimo mojego krótkiego pobytu, pojechałam na wizytę (całe szczęście znalazło się miejsce dla mnie). P. Klaper trafnie zdiagnozowal co jest nie tak w kilka minut, pozniej przeszłam wszystkie zabiegi na wizycie. Konkludujac, po pierwszej wizycie czułam się duzo lepiej, zakres ruchu prawej
reki poprawił się dosyc znacznie. Wróciłam jeszcze na parę wizyt, bo tez wspomniałam o bólu w kręgosłupie ledzwiowym. Po tych zaledwie kilku wizytach czułam się wręcz idealnie, niemalże zapominając o wielomiesiecznym bolu obojczyka i ledzwi.
Z czystym sercem już kilku osobom polecilam P. Klapera.

Trafiłam do was z ogromnym bólem głowy trwającym 7 dni. Mdłości , odrętwienie lewej strony ciała, zaburzenia mowy, skoki ciśnienia, drżenie całego ciała to była norma. Otumaniona lekami przez lekarzy spędzając na pogotowiu po kilka godzin w nocy przez ostatnie dwa dni. Badania krwi prawidłowe , więc Pani jest zdrowa. Neurolog po rezonansie głowy nie potrafił stwierdzić przyczyny moich dolegliwości. Aż w końcu lekarz rodzinny po kolejnej wizycie stwierdził, że są urojone !Już nie miałam siły . Mam małe dzieci którymi nie byłam w stanie się zająć. Po tygodniu trafilam do was. Już po pierwszym zabiegu poczułam się o wiele lepiej. Już nie potrzebowałam proszków. Poczułam , że życie do mnie wróciło. Po drugim , nabrałam jeszcze więcej sił . Okazało się, że z powodu napięcia mięśni kręgosłupa szyjnego mój mózg był niedotleniony . Kto wie co by się mogło stać gdybym do was nie trafiła. Przejechałam ponad 500 km by zacząć znów normalnie funkcjonować . Ale do was warto przejechać jeszcze więcej Jesteście najlepsi w tym co robicie! Pan Wiesław i jego ręce, które naprawdę potrafią uleczyć. Człowiek posiadający niesamowitą wiedzę i umiejętności. Jego współpracownicy są kompetentni i doświadczeni.Cała ekipa swarza przemiłą atmosferę. Dziękuję, że pomogliście mi pokonać ten okropny ból. Spotkałam tam ludzi , którzy tak jak ja byli z podobnymi doświadczeniami i u was znaleźli ukojenie. Cieszę się, że w końcu ktoś zdołał mi pomóc.

W centrum Pana Klapera byłem raz i raczej nie polecam. Przyjechałem o 8:00 i wyszedłem o 11:00 - z czego połowa czasu była stracona. Pan Klaper zajmował się moją dolegliwością ok 30 minut, resztę czasu straciłem na bezsensownym masowaniu urządzeniem (a raczej tłuczeniem przez jego pracownika), prądami, rozciągaczu i przyłożonej bańki - wyglądało to tak jakbym "przeszedł" przez wszystkie zabiegi w jego centrum, choć nie wydawały się adekwatne do mojego problemu. Wyszedłem z jeszcze bardziej obolałym miejscem niż wcześniej. Bańka nie została zdezynfekowana po poprzednim panu, a na zaproponowaną akupunkturę nie zgodziłem się po tym jak zobaczyłem, że pracownica przeciera miejsce po wyciągniętej igle - nadgarstkiem. Nie polecam, brak indywidualnego podejścia - chyba Pan Klaper stawia ilość pacjentów i ich duży "przemiał"

Witam, Co do Pana Wiesława nie mam żadnych zastrzeżeń. Potrafi pomóc człowiekowi, doradzić. Po masażach zleca kolejne "zabiegi" aby tylko ktoś poczuł się lepiej. Bardzo mu jestem wdzięczny za ten profesjonalizm. Przyznam szczerze, że mam troszkę zastrzeżenia co do rehabilitantek. Wcześniej nie zwracałem na to uwagi ale ostatnio już zaczęło mi to przeszkadzać. Nie chce tutaj mówić o wszystkich dziewczynach bo nie wszystkich to dotyczy. Przychodzą ludzie, którzy mają problem ze zdrowiem i przychodząc chcą wyjść jak nowo narodzeni. Gdy jestem masowany często słyszę rozmowy dotyczące "idź zobacz ile jeszcze ...

Witam,
Co do Pana Wiesława nie mam żadnych zastrzeżeń. Potrafi pomóc człowiekowi, doradzić. Po masażach zleca kolejne "zabiegi" aby tylko ktoś poczuł się lepiej. Bardzo mu jestem wdzięczny za ten profesjonalizm. Przyznam szczerze, że mam troszkę zastrzeżenia co do rehabilitantek. Wcześniej nie zwracałem na to uwagi ale ostatnio już zaczęło mi to przeszkadzać. Nie chce tutaj mówić o wszystkich dziewczynach bo nie wszystkich to dotyczy. Przychodzą ludzie, którzy mają problem ze zdrowiem i przychodząc chcą wyjść jak nowo narodzeni. Gdy jestem masowany często słyszę rozmowy dotyczące "idź zobacz ile jeszcze jest ludzi","kogo wybierasz tego z lędźwiami czy z kolanem?" lub rozmów prywatnych. Ostatnio troszeczkę zostałem zbyty przez jedną dziewczynę jeśli chodzi o masaż. Zrobiła go nie dokładnie. Zawsze czułem że jestem dobrze wymasowany,rozluźniony a tym razem tego nie poczułem. Dziewczyna była zmęczona-ja to doskonale rozumiem, ale podejście miała beznadziejne. Nie będę mówił o którą dziewczynę chodzi bo nie chce tutaj robić jej na złość, ale po prostu jest mi przykro, że człowiek przyjdzie z bólem, zapłaci a dziewczyna nie zrobi tego co trzeba. W trakcie masażu, jedna się jej pyta kiedy kończy na co ona odpowiedziała że za chwilkę gdyż poźniej chciała wybrać pacjenta, który ma mniejsze dolegliwości, aby mieć mniej roboty. Przez co zostałem wymasowany na szybkiego. Zawsze lubiłem te uśmiechnięte dziewczyny, ale zaczęło mi to przeszkadzać. Prywatne rozmowy, kto kogo bierze bo zaraz jest tyle i tyle ludzi, ta chce do domu, ta nie ma siły. Mimo tego masażu Pan Wiesław porobił koło mnie jak trzeba i też dzięki niemu zapomniałem o tamtej sytuacji.
Mam nadzieję, że coś się zmieni u dziewczyn bo Pan Wiesław jest naprawdę super człowiekiem z podejściem profesjonalnym do człowieka a szkoda, że niektóre dziewczyny mu to psują.
Mam nadzieję, że coś się zmieni.
Pozdrawiam.

Polecam w 100%. Skutecznie, profesjonalnie, z wyczuciem i baaaardzo miło. Jestem pod wrażeniem oferowanych usług. To działa! Wracam do zdrowia :)

Witam, ja trafiłem do pana Wiesława z przepuklina kregoslupa, czuje dużą poprawe. Jest pelen profesjonalizm a do tego bardzo fajna atmoswera :)

Trafiłem do Wiesława przez przypadek, miałem bardzo duże problemy z kręgosłupem, gdyż nie mogłem już chodzić. Dowożono mnie do Wiesława w ciągu miesiąca postawił mnie na nogi. Teraz mogę normalnie pracować i funkcjonować. Konkretny specjalista jestem jego wielkim dłużnikiem i polecam go wszystkim.

Po wielu próbach poszukiwania dobrego fizjoterapeuty, natrafiłem na pana Wiesława. To był strzał w dziesiątke. Profesjonalne podejście do problemu, miła i sympatyczna obsługa. Bardzo polecam !

Bardzo fachowa obsługa w jednym z najlepiej wyposażonych gabinetów w jakich byłem. Fizjoterapia nastawiona na natychmiastową poprawę i przemiłe panie rehabilitantki :)

Trafiłam do pana Wiesława po kontuzji, po której nie mogłam chodzić. Dziś wracam do sportu. Jestem jemu i jego zespołowi niezmiernie wdzięczna, polecam!