dr n. med. Wiesław Kluch

Laryngolog

Pan minął się z powołaniem. Nieuprzejmy, znudzony swoją pracą. Nie zbadał dziecka. Ocenił wyniki badań. Lekceważące podejście do problemu z którym mierzy się syn. Zdecydowanie odradzam wizytę u tego smutnego typa.

Zdecydowanie odradzam wizytę u tego smutnego typa.

Ja nie polecam pana doktora. Problem z którym się zgłosiliśmy został potraktowany lekceważąco. Wizyta trwała może 5min a poza odniesień się do wyników badania słuchu lekarz nawet nie zbadał dziecka.

Ja niestety nie mogę pochwalić Pana doktora . Jestem w ciąży dlatego bardzo zaniepokoił mnie ostry ból gardła. Pan doktor stwierdził , iż nie widzi nic niepokojącego i przepisał specyfik do płukania gardła. Dzisiaj byłam na wizycie kontrolnej u ginekologa. Mój Pan doktor zaniepokoił się moim kaszlem . Mimo że nie jest laryngologiem przestraszył się moimi bardzo powiększonymi migdałami z ropnym nalotem. Dla mnie to dodatkowy stres . Jak laryngolog mógł nie widzieć tak chorego gardła . Zainkasowałam chyba tylko za wizytę.

Znakomity specjalista i bardzo miły człowiek. Szczegółowo wytłumaczył mi przyczyny schorzenia i metody leczenia. Polecam.

Bardzo polecam.Własnie jestem po zabiegu wykonanym przez P. Doktora.

Bardzo polecam.Własnie jestem po zabiegu wykonanym przez P. Doktora.

Pan doktor Kluch to najlepszy laryngolog jakiego spotkałam. Mam do niego pełne zaufanie. Za każdym razem pomagał mi i zawsze wyczerpująco wyjaśnił przyczyny schorzenia. Miłe jest także to, że pamięta pacjenta i jego wcześniejsze choroby. Doktor Kluch to również sympatyczny i życzliwy człowiek. Bez wahania mogę go polecić wszystkim osobom mającym problemy laryngologiczne.

Witam,pan doktor operował przegrode nosa mojemu mężowi w WAM ie. Teraz mąż chodzi co kilka dni na zabiegi ,ostatnio trafił właśnie do tego pana doktora na opatrunek.Jest bardzo zadowolony z profesjonalnej obsługi.Polecamy pana doktora.

kompetentny fachowiec, zdecydowanie pomógł mi, polecam

kompetentny fachowiec, zdecydowanie pomógł mi, polecam