dr n. med. Wiesław Kryczka

Choroby zakaźne, Internista

Ignorant , ignorant i jeszcze raz ignorant. Zbagatelizował u mnie boreliozę , czyżby brak wiedzy na temat tej choroby? Na szczęście są w Polsce jeszcze dobrzy lekarze chorób zakaźnych i teraz jestem zdrowa.

Panu doktorowi zawdzięczam życie, bardzo kompetentny specjalista, zajmuje się pacjentami kompleksowo, zleca i wykonuje specjalistyczne badania, za wszelką cenę chce wyprowadzić pacjentów z choroby. Jest bardzo kulturalny, polecam serdecznie.

PAN DOKTOR URATOWAŁ ZYCIE MOJEJ MAMIE I MNIE BARDZO POMÓGŁ DZIEKI NIEMU MAM WSZYSTKIE BADANIA DZIEKI KTÓRYM WIEM CO MI W KONCU DOLEGA . PRZEZ KILKA LAT CHODZIŁAM PO LEKARZACH KTÓRZY MOWILI TYLKO O BADANIACH OG MOCZU CZY MORFOLOGIA A ON NIE TRZELAŁ W CHOROBY TYLKO ZROBIŁ WSZYSTKIE BADANIA I MAMY CZARNO NA BIAŁYM . POLECAM SERDECZNIE . DZIEKI NIEMU MOJA MAMA ZYJE WYLECZYŁ JĄ Z SEPSY CO BYŁO NIEMAL NIEMOŻLIWE W MAMY PRZYPADKU.

Zdecydowanie nie polecam nikomu tego lekarzyka. Nie zna sie na chorobach watroby albo udaje ze sie nie zna,nie pomaga ludziom wrecz przeciwnie.Nienawidzę go,zadal mi bardzo duzo bolu i cierpienia.Mam nadzieje ze spotka go kiedys za to odpowiednia kara. Ten człowiek dawno już zapomniał o przysiędze hipokratesa. Z premedytacja oszukiwał i okłamywał, zreszta potwierdził to hepatolog z Warszawy. Zrujnował mi życie.Zdecydowanie i stanowczo nie nie nie polecam.

arogancki, bezczelny i nieuprzejmy. cieszę się, że trafiłam do innego lekarza, tego nikomu nie polecam. uważa się za nie wiadomo jakiego zbawiciela, tak samo jak pani Pamela z WSZ.

Zdecydowanie Polecam. Trafiłam do niego bo mój lekarz rodzinny kazał mi po podwyzszonym wyniku ALAT zrobic anty HBC i okazało sie ze mam żółtaczke typu C. Pan Profesor powiedział ze mam się zgłosic do szpitala na Radiową na biopsje a potem dostałam się do programu badania klinicznego nowego leku- mineło już 6 miesięcy, zrobili mi na Radiowej badania i jestem zdrowa !!! Pan Profesor był przy tym zawsze bardzo miły i konktetny- Kosztowało mnie to tylko 100 zł jedna wizytę prywatna na poczatku- POLECAM KAŻDEMU TEGO LEKARZA !!!

Jestem bardzo zadowolona z zaangazowania w leczeni mnie jak i mojej corki,to dzieki Dr.Kryczce postawiono trafna diagnoze i wyleczono ja.Dziekuje ipolecam

Może i niektórym pomaga, ale mi nie pomógł,a wręcz zignorował moją chorobę, na szczęscie znalazłam pomoc u innego lekarza , pozatym podczas prywatnej wizyty niesympatyczny i arogancki jakby wogóle robił łaskę że mnie przyjął NIE POLECAM

Nie polecam tego lekarza. Na chorobach wątroby poza żółtaczkami nie zna się zbyt dobrze. Mnie nie pomógł. Nie postawił trafnej diagnozy. Na szczęście trafiłem do hepatologa w Krakowie i tam uzyskałem właściwą pomoc. Irytowało mnie jak podczas wizyty, za która ja płacę,pan lekarz urządzał sobie pogaduszki z kolegą (temat prywatny).

Szkoda zachodu to zwyczajny konował, kompletny ignorant i wyrwigrosz

Szkoda zachodu to zwyczajny konował, kompletny ignorant i wyrwigrosz