lekarz Wiesław Liczbik

3,5
3,6
3,9
3,7

Zgodnie z tym, co sam doświadczyłem, pan doktor miewa czasem specyficzne podejście do pacjenta. W takim znaczeniu, że nie owija w bawełnę, nie proponuje rehabilitacji kręgosłupa, zabiegów laserowych itd. kiedy sytuacja wygląda źle (wszystkie te rzeczy usłyszałem od lekarzy). Po operacji, na kontroli, jeszcze tego samego dnia zlecił mi kontrolne RTG funkcjonalne a także badanie komp. i kontrolę za kilka miesięcy. TYLKO dlatego, że martwiłem się lekkim bólem, by upewnić mnie, że implant jest na swoim miejscu, przyjął mnie po godzinach w publicznym zakładzie. Moim zdaniem oceny negatywne wywodzą się z przekonania, że po operacji MUSI być dobrze i basta. Nieważne, czy ktoś czekał kilka miesięcy, czy lat, nieważne, że zabieg był wykonany poprawnie, ale ciało nie jest w stanie wszystkiego wyleczyć. Proszę państwa, operacja to nie jest magia, można wykonać ja w 100% dobrze, a ciało odmówi posłuszeństwa. Sam mam dopiero 24 lata, nigdy nie choruję - by wydobrzeć potrzebowałem 2 operacji kręgosłupa. To jest życie, jednemu pomoże rehabilitacja, inny będzie zmagał się z problemem do końca życia. POLECAM DOKTORA LICZBIKA!

Po dzisiejszej wizycie u pana doktora , jestem w lekkim szoku od razu zostałam zapisana na listę oczekujących na operację kręgosłupa , trochę się obawiam . Ale jakoś nabrałam do doktora zaufania po naszej luźnej rozmowie . Bo w końcu pozbędę się bólu i o to chodzi . A żeby się pozbyć bólu to nawet góry przeniosę , a chodzi konkretnie o schudnięcie 20 kg w 5 msc i wtedy operacja będzie miała sens i konsekwencje oczywiście wyjdzie mi to na dobre

Bardzo dobry specjalista, szybko postawił diagnozę , zoperował i co najważniejsze ból ustąpił. Ale to nie wszystko. .. Dodć należy , że dr ma duże poczucie odpowiedzialności za pacjenta. dokładnie powiedział co jest przyczyną ciągłego bólu , który mi towarzyszył od kilku godzin, poinformował o sposobie leczenia , operacji i jej ewentualnych skutkach oraz ,profilaktyce na przyszłość. Był obecny nawet po zabiegu , podglądał pacjenta również podczas rechabilitacji na oddziale. Bardzo uprzejmy człowiek z poczuciem humoru. spokojny i opanowany w trakcie rozmowy z "trudnym cierpiącym pacjentem":-) bardzo dziękuję za pomoc i polecam usługi medyczne Pana Doktora. Anna

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta,a przede wszystkim pełne skupienie przed przystąpieniem do operacji. Kilaka lat minęło od operacji, którą dr W. Liczbik przeprowadził ,za co jemu oraz wszystkim zaangażowanym w moje leczenie DZIĘKUJĘ /////// Pozdrawiam serdecznie.

Pozdrawiam serdecznie.

Cieszę sie że trafiłam do dr Liczbika, wspaniały specjalista, w sposób prosty i jasny przedstawił na czym polega mój problem zdrowotny, również wspaniała opieka na oddziale neurochirurgii szpitala Copernicus. Polecam.

Polecam.

No cóż: Doskonały Lekarz i Człowiek. Uratował życie mojej żonie po bardzo trudnej operacji głowy. Pan Doktor został nam polecony i my zdecydowanie polecamy Pana Doktora. Bardzo dziękujemy!

Pan Doktor został nam polecony i my zdecydowanie polecamy Pana Doktora.
Bardzo dziękujemy!

Miałem ekspresowo zaleconą operację kręgosłupa więc myślałem, że stan jest poważny i lekarze zajmą się tym problemem kompleksowo. Niestety zarówno po samej operacji jak i podczas pierwszej i jedynej wizyty kontrolnej niczego się nie dowiedziałem, co dalej. Dzień po operacji pan doktor zwizytował mnie w południe, będąc już z siatkami w drodze do domu chyba, a w dniu kontroli "zająłem mu" 3 minuty i nawet nie kazał się rozebrać, aby zobaczyć jak wyglądam i dlaczego narzekam na notoryczny ból i skrzywienie, którego nie miałem przed operacją. Generalnie więc mam odczucie kompletnej niewiedzy co się dzieje, ale po przeczytaniu wcześniejszych komentarzy obraz staje się jasny. Ludzie, którzy byli leczeni za pieniądze mają świetne opinie, a ci z NFZ fatalne. Czyli kompletny brak zaangażowania lekarza - czego i ja doświadczyłem. Poruszam się z ogromnym bólem, więc chyba operacja nie poszła zbyt dobrze. Nie jestem jednak przewidziany do dalszego nadzoru szpitala (a spotkałem osoby, które były na 5 wizycie kontrolne, a nie cierpiały specjalnie), bo może i prawdą jest, że szpital moim kosztem zrobił sobie wynik (kolejna operacja), ale niestety nie zrobił jakości. Stąd moja fatalna opinia i odradzam stanowczo!

po operacji kręgosłupa szyjnego jestem jak nowo narodzona - polecam - fachowość i super podejście do pacjenta

Super lekarz szkoda że, jest takich lekarzy mało w Gdańsku. POLECAM WSZYSTKIM CHORYM PANA DOKTORA W> LICZBIKA

Jestem kilka lat po operacji i dalej jestem z bólem. W Akademii Medycznej proponują zrobić kolejną operację.Komu mam teraz wierzyć że będzie dobrze. A Pan Doktor Liczbik ma układy w ZUS zawsze odeśle każdego człowieka do pracy. Mimo że dokumentacja pacjenta jest prawdziwa i powinien otrzymać rentę. Ja z innymi pacjentami o tym rozmawiam i mówią to samo ale nie chcą pisać. Bo nie mają internetu i szukają lekarzy kompetentnych którzy pomogą w chorobie.Każdy boi się że jak trafi ktoś z naszej rodziny to tym bardziej zostaniemy bez pomocy. Nie polecam i zacznijcie być otwarci na opinię każdego lekarza to ułatwi ratowanie nam i bliskim życia

Wciąż poszukujesz "Neurochirurg Gdańsk"?

Haffnera 6 lok. 105
81-717 Sopot