lekarz Wiesław Łoba

Ortopeda, Traumatolog

uważam, że to świetny specjalista! poświęcił mi ponad godzinę swojego czasu, ból ustąpił i dzieki niemu mogę normalnie funkcjonować!

Przed chwilą wróciłam od lekarza z dorosłą córka,poświęcił nam 1,5 godz.Bardzo dokładny lekarz,bada dokładnie i powoli,nie patrząc na czas,jak to robią inni lekarze.Córka ma problemy ze stopami,po dokładnych masażach po powrocie do domu poczuła dużą ulgę i oczywiście poprawę.Ten lekarz jest sympatyczny,spokojny,wzbudza przy tym zaufanie.Naprawdę jestem bardzo zaskoczona.Polecam!!!

Ma podejście do pacjenta.Jest lekarzem z powołania,oby było więcej takich lekarzy!!!Polecam!!

Lekarz z powołaniem, polecam wszystkim, którym zależy na poważnym potraktowaniu swojego stanu zdrowia; łączy ortopedię, masaż i tradycyjne metody chińskiej medycyny. Poświęcił mi blisko 1,5 godziny, ciężko pracował podczas masażu, wskazał na nieprawidłowości o których nie miałem pojęcia, w sposób przystępny wytłumaczył mi jak mam teraz postępować by złagodzić objawy choroby. Nie spotkałem jeszcze tak zaangażowanego lekarza; gorąco polecam

Doskonały specjalista polecam wszystkim z bólami kręgosłupa.

Doskonały specjalista polecam wszystkim z bólami kręgosłupa.

Od kilku miesięcy miałem problemy z kręgosłupem lędźwiowym z promieniowaniem bólu do lewej nogi. Leczenie rozpocząłem na rejonie gdzie przez 2 miesiące stosowano na zmianę leki doustne oraz zastrzyki. Nie wiele mi to pomogło. Skierowany zostałem do specjalisty ortopedy gdzie znowu dostałem nowe leki oraz fizykoterapię. Po serii zabiegów poprawa na krótko. Doktora Łobę poleciła mnie moja znajoma, której wyleczył migrenowe bóle głowy po 32 latach cierpień. Wizyta u tego specjalisty trwała godzinę. Jeszcze nigdy nikt mnie tak dokładnie nie badał. W trakcie doktor porozciągał mi przykurczone mięśnie i wykonał ...

Wizyta u tego specjalisty trwała godzinę. Jeszcze nigdy nikt mnie tak dokładnie nie badał. W trakcie doktor porozciągał mi przykurczone mięśnie i wykonał odblokowanie całego kręgosłupa. Już po pierwszej wizycie ból ustąpił w 80%. Po kolejnej za tydzień zapomniałem o bólu. Doktor Łoba to prawdziwy mistrz , który bez leków pracując nad moim mięśniami dokonał cudu. Przy tym jest miły,spokojny i rzeczowy oraz posiada dużą wiedzę.
Gorąco polecam tego lekarza.
Piotr Z.