lekarz Wiesław Mahaczek

3,6
3,6
3,2
3,5

Nie wiem kto wypisuje takie opinie o Panu doktorze , po pierwsze ceny są jednymi z najtańszych w Szczecinie , po drugie leczyłem się u kilku lekarzy długi czas , Pan doktor konkretnie podał powód i wyleczył , leczył również jak się okazało mojego wujka , który dziś ma 94 lata , było to dawno ale ma się świetnie a wszyscy go już skreślali i nie chcieli nawet operować , śmieszą mnie jakieś komentarze ludzi , którym bardziej potrzebny jest psycholog , i chęć pocieszenia niż konkretne leczenie , nie wspominając o słownictwie tych osób oraz braku przedstawienia się , pozdrowienia dla Pana doktora , dużo zdrowia i proszę nie przejmować się chamskimi opiniami .

Super lekarz, konkretny, wnikliwy, może oszczędny w słowach ale zawsze wysłucha pacjenta do końca, wytłumaczy co i dlaczego. Poznałam dr. Mahaczka ok, 15 lat temu może jeszcze wcześniej. Dzięki doktorowi nasz tata, ma 92 lata, żyje i ma się dobrze. To lekarz godny zaufania i polecenia innym. Pozdrawiam serdecznie. Lilka

Przy pierwszej wizycie zaskoczenie , doświadczony troszkę mało rozmowny postawny mężczyzna , kompleksowe zbadanie , drugie zaskoczenie niska cena wizyty , myślę sobie oho jeden z kolejnych ale chociaż tanio , przyjmuje leki , poprawa , następna wizyta bardzo dobre wyniki , i tu już dopiero było zaskoczenie po moich wizytach u innych lekarzy , ludzie śpieszmy się do takich specjalistów bo szybko odchodzą .

Jeden z najlepszych specjalistów w regionie .Mówią że trzech jest dobrych , ja za namową znajomych wybrałem doktora i nie żałuje . Diagnoza , operacja wykonana przez doktora dwa lata temu , stałe kontrole i mimo 72 lat nadal pracuje i ciesze się życiem .

Bardzo dobry lekarz , mimo że jestem osobą bardzo chorą po leczeniu Pana doktora odzyskuje optymizm . Szybka diagnoza , leczenie , z miesiąca na miesiąc lepsze wyniki . Polecam , dziękuje .

Dziękuje Panu lekarzowi , właściwie żyje dzięki Panu już kilka długich lat , już mnie skreślali a Pan mi pomógł . Tyle co mogę Panu pomóc dzięki wnukowi ta ta dobra i ciepła opinia . Jarosław

Dziękuje doktorowi za operacje , było ze mną ciężko wiem , też mam trudny charakter , ale dzięki Bogu dzięki panu nadal żyje , Pan wie kto pisze Juliusz

Świetny lekarz , bardzo konkretny ,przyjeżdzam do Pana doktora z woj. Pomorskiego , uważam że lepszego nie ma , ostatni z powołaniem być może , z szcunkiem imiennik Wiesław.

Świetny lekarz , leczyłem się u wielu urologów nie tylko w Szczecinie , nie byłem zadowolony męczyłem się długo póki znajomy nie polecił mi doktora . Dziękuje panie doktorze za profesjonalne podejście do mojej osoby oraz udzieloną pomoc . Wdzięczny pacjent .

Pan doktor charakteryzuje się zarozumiałością i dość niską kulturą osobistą, mamy do czynienia z pół-bogiem, który działa na zasadzie: "co zrobić by się nie narobić i zedrzeć kasę z pacjenta". Osobiście, stanowczo odradzam wizytę u tego Pana. A co do pozytywnych komentarzy, pewnie część z nich to wesoła twórczość Pana Doktora. Kto wie, może i komuś tam pomógł, ale to wyjątkowy cynik. Ano, warto wspomnieć o arcyzabawnej diagnozie i prymitywnych oględzinach, podsumowując: totalna "wyjebka" na pacjenta. Na koniec coś na pocieszenie, na świecie pewnie istnieją gorsze osobniki, nasz " fachowiec" nie jest zepsuty do szpiku kości.