lekarz Wiesław Mahaczek

Urolog, Urolog dziecięcy

Pan doktor charakteryzuje się zarozumiałością i dość niską kulturą osobistą, mamy do czynienia z pół-bogiem, który działa na zasadzie: "co zrobić by się nie narobić i zedrzeć kasę z pacjenta". Osobiście, stanowczo odradzam wizytę u tego Pana. A co do pozytywnych komentarzy, pewnie część z nich to wesoła twórczość Pana Doktora. Kto wie, może i komuś tam pomógł, ale to wyjątkowy cynik. Ano, warto wspomnieć o arcyzabawnej diagnozie i prymitywnych oględzinach, podsumowując: totalna "wyjebka" na pacjenta. Na koniec coś na pocieszenie, na świecie pewnie istnieją gorsze osobniki, nasz " fachowiec" nie jest zepsuty do szpiku kości.

Lekarz,ktory zdecydownie nie ma podejscia do pacjenta,interesuja go bardziej korzysci materialne.Moj maz byl pacjetem tego lekarza,gdyby w pore nie trafil pod opieke innego lekarza, z pewnoscia przyplacil by to zyciem. Zdecydowanie odradzam!!!!!!!!!!!

Zdecydowanie odradzam!!!!!!!!!!!

Świetny lekarz , leczyłem się u wielu urologów nie tylko w Szczecinie , nie byłem zadowolony męczyłem się długo póki znajomy nie polecił mi doktora . Dziękuje panie doktorze za profesjonalne podejście do mojej osoby oraz udzieloną pomoc . Wdzięczny pacjent .

Doktor Mahaczek to bardzo dobry specjalista . Leczę się u doktora od kilku lat , już po pierwszej wizycie zdiagnozował poprawnie moją chorobę , i mimo że nie mieszkam w Szczecinie dojeżdżam na wizyty ponieważ mam do doktora pełne zaufanie . Polecam .

Mimo ze polecila mi tego lekarza moja mama-lekarz, to jednak z pewnoscia kolejny raz pojde do kogos innego.

Chamskie, aroganckie komentarze w stosunku do pacjenta to dla tego człowieka chleb powszedni. Sądziłem, że ten człowiek miał po prostu gorszy dzień i dlatego obrażał innych ludzi, ale okazało się, że nic z tych rzeczy. Taki jest - grubiański, niekulturalny. Wystarczy zobaczyć ilość negatywnych komentarzy w internecie. Diagnozy nietrafione, gdyby nie inny lekarz nie wiadomo jakby się skończyło "leczenie" tego lekarza. Wizyta trwała 3 min., a diagnoza postawiona najprawdopodobniej na podstawie rozkładu fusów w herbacie. Nie kompetentny, nie douczony, grubiański arogant. Tak tylko mogę ocenić tego lekarza. Stanowczo odradzam. Najgorszy ...

Nie kompetentny, nie douczony, grubiański arogant. Tak tylko mogę ocenić tego lekarza. Stanowczo odradzam. Najgorszy lekarz spotkany na mojej drodze.