lekarz Wiesław Matkowski

mopze uprzejmny w prywatnym gabinecie bo w szpitalu nie zauwazylam tego,nawet na ogolnych wizytach nie potrafi trzymac rak od pielegniarek klepie glaszcze wzbudza obrzydzenie jak na wyuczonego

Swietny lekarz, fachowo podchodzi do pacjentki, a przy tym milo, zabawnie, na luzie. Gotowy do pomocy w kazdym problemie. polecam Go wszystkim kobietom

To naprawdę wspaniały lekarz! Zarówno w swoim gabinecie jak i w szpitalu. Moje pierwsze spotkanie w panem doktorem było w szpitalu w głogowie-to wspaniały człowiek uprzejmy przyjazny kakao jedyny z wielu lekarzy w głogowskim szpitalu podchodzi do pacjetek jak do ludzi-potrafi pocieszyć wytłumaczyć . Porozmawiać . Nie widzę roznicy w zachowaniu pana doktora jeśli chodzi o pacjentki -wszystkich traktuje jednakowo i z należytym szacunkiem. To bardzo kompetentny lojalny godny zaufania lekarz. Zna się na tym co robi i widać że robi to z sercem. Polecam pana doktora wszystkim kobietom

Może jest dobrym i miłym lekarzem ale tylko dla SWOICH PRYWATNYCH PACJENTEK.Leżałam w szpitalu 5 razy w przeciągu 19-stu lat więc wiem coś na ten temat.Gdy był w dobrym humorze to pogwizdywał i podśpiewywał (nie wspomnę o podszczypywaniu pielęgniarek na obchodzie).Innym razem jak nie był w nastroju to potrafił być bardzo nie miły wręcz arogancki.

Przez 8 lat chodziłam do Pana Doktora i przy moich dolwgliwościach ciągle słyszałam, że taki mój urok. Okazało się,że to nie mój urok tylko miałam takie zrosty, że operowali mnie przez 3,5 godziny. Nie polecam, co do uprzejmości to nie mam zastrzeżeń, faktycznie pełna kultura, co do fachowości i wiedzy, brak słów.

Uprzejmy miły z duża wiedzą .Pacjentce poswięca tyle czasu ile trzeba .Odpowiada na pytania.Umie podtrzymać na duchu.

to bardzo dobry lekarz z doświadczeniem bardzo miły i zainteresowany pacjętem!!!!

Wspaniały lekarz, pierwszy NAJNORMALNIEJSZY jakiego spotkałam w swoim życiu - ludzki, po prostu ludzki. Miły, uprzejmy - wysokie zainteresowanie pacjentkami, szczery do bólu, potrafi pocieszyć, jednym słowiem CZŁOWIEK. Gorąco polecam tego ginekologa, takiego jak doktor Matkowski szukać ze świeczką. Polecam!!

osoba godna zaufania w moim przypadku nie bylo zadnych zastrzezen polecam goraco

Mój lekarz jest na prawdę bardzo dobry i można mu ufac w 100%.Podczymuje na duchu,jest szczery do bólu jeśli trzeba,a najważniejsze jest to,że można liczyć na niego w każdej sytuacji.