lekarz Wiesław Mazurek

Kardiolog

Dziękuję za to, że jest taki oddział jeden z najlepszych w Polsce. Nie jest to tylko moja opinia, ale też wielu innych pacjentów. Stworzył go go zespół najlepszych specjalistów i wspaniałych pielęgniarek. Dla mnie najważniejszą osobą na tym oddziale jest Pan doktor Mazurek. Lekarz z ogromem empatii do pacjenta, wspaniały fachowiec w swojej dziedzinie, ale również cudowny człowiek. Poprostu brak mi słów na wyrażenie mojej wdzięczności.

bardzo dobry lekarz miły sympatyczny szalenie sympatyczny no i co najważniejsze kompetentny. Polecam

To fantastyczny lekarz. Polecam go wszystkim. Nigdy w życiu nie spotkałam drugiego takiego człowieka.

Wspaniały człowiek -taktowny-lekarz klasa.

Wspaniały człowiek -taktowny-lekarz klasa.

Jest moim lekarzem od 10 lat.Dzieki odpowiednio dobranym lekom czuje się fantastycznie . Wyniki mam dobre. Naprawdę lekarz godny polecenia.

nie jestem zadowolony z pana doktora............. ,,,,,,,,,,,,,,//////////////......... lllllllllll.jjjjjjjjjj

Wiele lat prowadzi mnie po bajpasach /operacja w Aninie 1999r/. Przez trafne ustawienie lekowe,czuję się bardzo dobrze, bo parametry serca i krwi są w normie.Polecam innym jego wiedzę i podejście do pacjęta. Maciej M.

Wiele lat prowadzi mnie po bajpasach /operacja w Aninie 1999r/.

super uratowal ni zycie To niejest reklama dwa razy watawial mi steny i dzisiaj jestem pelnosprawnym Byl moim Lekarzem prowadzacym

Wirtuoz w swej profesji.Dziękuję za ostatni zabieg.

Wirtuoz w swej profesji.Dziękuję za ostatni zabieg.

Bardzo mily sympatyczny lekarz dobry fachowiec ma podejscie do pacjenta wyjasni kazdy problem dotyczacy choroby polecam