lekarz Wiesław Mróz

Wenerolog, Dermatolog

Polecam pana doktora Mroza,pomógł po trzech latach ostrych przebiegów choroby skóry. Moje dziecko w końcu jest szczęśliwe i żyje pełnią życia.

Byłam u doktora Mroza z miesięcznym synkiem. Maluszek miał początkowo wysypkę na twarzy, pediatra (dr Pazderska) przepisała najpierw kropelki Fenistil, które miały zapobiec swędzeniu, potem kilka innych leków na ślepo po czym 3 tyg wówczas chłopiec dostał doustny antybiotyk ;/ i skierowanie do alergologa bo pani doktor nie umiała chłopcu pomóc a z małej wysypki problem rozlał się na całą buzię a z czasem na policzkach zrobiła się okropna skorupa... :( i wtedy zaczęłam szukać innego lekarza i natknęłam się na opinie o doktorzr Mrozie. Starszy Pan poświęcił nam około pół godz, dokładnie obejrzał całego brzdąca, rozmawialiśmy długo aż do wyczerpania wszelkich wątpliwości. Przepisał robioną maść (za 5zł) i jak dla mnie stał się cud:) Po 1 zastosowaniu skorupa z buzi mojego synka zniknęła, a po kilku kolejnych dniach mały miał buzię gładką i piękną taką jak powinno być:) Pediatrę też zmieniłam. Teraz chodzimy do Pani Jakubiak i jesteśmy z maluszkiem w końcu spokojni o jego zdrowie:)

Super lekarz z duzym doswiadczeniem jezeli ktos ma problem polecam dr Mroza

Super lekarz z duzym doswiadczeniem jezeli ktos ma problem polecam dr Mroza

dobry diagnostyk dobre wyczucie wprzepisywaniu lekow tanie i skuteczne leki co jest korsystne dla pacjenta

dobry diagnostyk dobre wyczucie wprzepisywaniu lekow
tanie i skuteczne leki co jest korsystne dla pacjenta