dr n. med. Wiesław Nowacki

2,9

Wizyta moja trwała z 5 min. Zalecił 3 zastrzyki. Oby pomogły. Co do tłumaczeń. Trzeba było ciągnąć doktora za język bo sam za dużo nie mówił. Po prostu kasa się liczy. Pacjent nie koniecznie.

Lekarz tragedia zero przejęcia i podejścia do pacjenta. Leczę dziecko teraz ma 6 miesięcy i po 4 wizycie nic nie jest lepiej a tym bardziej nie wiem o co chodzi (nie omawia planu leczenia itp.) Jedyną uwagę doktor zwraca na młode atrakcyjne koleżanki z pracy a nie na problemy pacjentów :) Nie chce sie rozpisywać na temat naszego przypadku ale to była ostatnia wizyta u tego idioty!!!!!

Bardzo dobry i kompetentny specjalista. Kilka lat byłam odsyłana od jednego lekarza do drugiego. Każdy zalecał tylko ćwiczenia korekcyjne. Wreszcie "przypadkiem" trafiłam do doktora Nowackiego. Miałam obustronne zwichnięcie stawów biodrowych. Podjął się bardzo ciężkich operacji i dzięki temu chodzę, a nie jeżdżę na wózku inwalidzkim. Podejście do pacjentów też oceniam, jako dobre. Interesuje się stanem pacjenta. Jest również miły i uprzejmy. Zdecydowanie polecam. Świetny specjalista.

operacja nieudana lekarz bardzo nieprzyjemny i gburowaty.

operacja nieudana lekarz bardzo nieprzyjemny i gburowaty.

Pan doktor powinien zmienić profesję w trakcie wizyty nie wstał nawet od biurka , odpowiedzi udzielał zdawkowo jakby musiało tak być NIE POLECAM

hmm.raz powiedzial,ze mnie zoperuje(skolioza),za pare dni mu sie odwidzialo..chyba zalezy od dnia..

TRAGEDIA!! Zero kontaktu słownego - mówi jakby grypsował i do tego niekoniecznie po polsku. Nie wiadomo o co chodzi!! wizyta bez sensu. Ferdynand Kiepski ..ale to bardzo kiepski!!!! Do łopaty Panie doktorze.

Zle postawiona diagnoza , zero zainteresowania, brak badania dotykowego , diagnoza na odleglosc -zła ! Naprawde nie polecam szkoda czasu ! szukajcie innego!

Naprawde nie polecam szkoda czasu ! szukajcie innego!

Tragedia, niczego sie nie dowiedzialem. Doktor nie potrafil się jasno wypowiedzieć. Nie zdiagnozował choroby a zapisał leki ?! Odradzam, natychmiast oszedlem do innego, który jasno i krótko opisal problem i podjął sie leczenia.

Nie prowadi kartoteki, nie notuje, nie wyjaśnia, taka sobie pogadanka przy kazdej wizycie