lekarz Wiesław Nowak

2,2
2,6

Pan Wiesław Nowak wystawił mojej mamie skierowanie do Szpitala Wojewódzkiego w Kielcach na oddział hematologiczny. Licząc na to że moja mama zostanie objęta profesjonalną opieką medyczną i poczuje ulgę w chorobie pojechaliśmy do Kielc. I co się okazało ? Pan Wiesław Nowak nie wiedział, że w Szpitalu Wojewódzkim nie ma oddziału hematologicznego. Jest tylko i wyłącznie w Świętokrzyskim Centrum Onkologii. Pan Wiesław Nowak nie wiedział również jaka jest procedura dostania się na oddział hematologiczny w ŚCO. Pan Wiesław Nowak jest niekompetentnym i nieprofesjonalnym medykiem. Naraził moją mamę będącą w bardzo ciężkim stanie na podróż do Kielc i z powrotem, co tylko przyśpieszyło proces chorobowy. Jego brak podstawowej wiedzy w zakresie funkcjonowania oddziałów w Zespolonym Szpitalu Wojewódzkim w Kielcach budzi przerażenie i rozpacz. OSTRZEGAM pacjentów, aby byli ostrożni i właściwie wybierali opiekę medyczną. Ja z całą pewnością nie polecam a wręcz ostrzegam przed wizytami u Pana Wiesława Nowaka.

Jestem bardzo zadowolony z wizyty u lekarza. Wszystko szczegółowo wyjaśnione w związku z dalszym leczeniem.Polecam

Niedouczony lekarz, a przy tym wykazujący brak elementarnej kultury osobistej, zwłaszcza w wobec pań-pacjentek.Zdecydowany brak rekomendacji.

uwagi godne pożałowania niby wykształconego człowieka Porażka

uwagi godne pożałowania niby wykształconego człowieka Porażka