lekarz Wiesław Pająk

Laryngolog

Najgorszy lekarz z jakim do tej pory miałam do czynienia a byłam już u sporej liczby specjalistów. Radzę omijać szerokim łukiem. Nie dość, że nic ni pomoże to jeszcze gada takie rzeczy typu, że ni przyjmie bo nie ma zagrożenia życia jak ktoś nie był szczepiony na covid. Chamski i nie da sie porozmawiać. O pytanie o ciągły ból zatok, posyła do lekarza ogólnego {śmiech}. Szkoda na prawdę czasu. Lepi j poczekać miesiąc dłużej i iść do innego lekarza niż do niego, tylko stracicie czas. Porażka.

Nie wystawił mi zlecenia na aparat słuchowy, tylko dlatego, że chciałam wykupić go w innym punkcie protetycznym niż "rekomendowany " przez niego. Czy korupcja w naszym kraju nie omija już żadnej dziedziny życia?

niekompetentny i niepotrafi przyznac się do błędu tylko brnie dalej

niekompetentny i niepotrafi przyznac się do błędu tylko brnie dalej

lekarz z powołaniem, rzetelny, uprzejmy, troskliwy o pacjenta,

lekarz z powołaniem, rzetelny, uprzejmy, troskliwy o pacjenta,

Może kiedys lekarz był i dobry...niestety obecnie skupia sie tylko i wyłącznie na sprzedazy aparatów słuchowych.Brak kompetencji/albo uwaza sie za alfe omega/ który wszystko wie i konsultacja z innym lekarzem to dla Niego dyshonor.Zdecydowanie odradzam Marika8

świetny lekarz z powołania, ma rewelacyjne podejście do dzieci. Polecam z czystym sumieniem i dla dzieci i dorosłym, bardzo sympatyczny i dokładny.

Gdy zglosilam sie na wizyte z moim osiemnastoletnim synem bylam zaskoczona tym lekarzem.Przemily czlowiek,ktory smial sie i zartowal z synem.Poswieca naprawde duzo czasu pacjentowi.Bardzo dobry lekarz,a przy tym wizyta jest bardzo tania w porownaniu z cennikiem innych lekarzy.

miły lekarz z dobrym podejściem jakich mało dzisiaj

miły lekarz z dobrym podejściem jakich mało dzisiaj

W pełni podzielam zdania przedmowców i chcę dodać, że pan doktor ma wspaniałem podejście do dzieci!!!

POLECAM! Lekarz profesjonalnie podchodzi do pacjenta i interesuje go jego los. Po 10dniach od brania leków mam zadzwonić i powiedzieć, czy lepiej się czuje. Dostałem także gratisowy lek w prezencie. Jestem bardzo zadowolony. Na pewno nie była to moja ostatnia wizyta.