lek. med. Wiesław Pawełczak

Chirurg ogólny, Internista, Lekarz rodzinny

3,7
3,9

Pan doktor jest profesjonalistą. Ma bardzo dobra podejście do pacjenta. Poświęca adekwatna ilość swojego czasu dla każdej osoby. U niego nie ma głupich pytań. W moim odczuciu jest po prostu dobrym człowiekiem- a jako pacjentka bardzo dobrze się u niego czuję na wizycie. Ogólna atmosfera w przychodni doktora Pawełczaka zasługuje na 5+ , Panie tam pracujące są zawsze grzeczne, pomocne i uśmiechnięte.

jest ok. godzina to godzina a nie czekanie

jest ok. godzina to godzina a nie czekanie

Byłem operowany w Szpitalu Publicznym i tam lekarze spaprali sprawę (nie wycieli wszystkiego), natomiast p. Pawełczak zoperował mnie profesjonalnie, wszystko co powinno być wycięte podczas pierwszej operacji, a nie było, usunął. Rana zagoiła się błyskawicznie.

Lekarz ten jako LEKARZ RODZINNY w trakcie trzech wizyt nie rozpoznał choroby (ostrego zapalenia obu płuc). Leczy jako grypę antybiotykami, których raczej już się nie stosuje. Pacjent w stanie ciężkim został odwieziony karetką pogotowia do szpitala po 8 dniach bezskutecznego leczenia tegoż lekarza. Najciekawsze, że na dwa dni przed krytycznym stanem zdrowia pacjenta kazał odstawić większość leków, natomiast przepisał syrop dla dzieci do 12 - tego roku życia osobie dorosłej. Skutkiem tego pacjent został przewieziony do szpitala z ciężkim zapaleniem płuc, ostrymi atakami astmy oskrzelowej, wysoką gorączką, odwodniony i podduszony. Lekarze szpitalni stan pacjenta uznali jako ciężki. Pacjent przez 6 dni przebywał na intensywnej terapii.
Szczególnie odradzam usługi tego lekarza jako LEKARZA OGÓLNEGO - RODZINNEG

Człowiek godny zaufania, miły, uprzejmy, kulturalny i w pełni kompetentny.

Człowiek godny zaufania, miły, uprzejmy, kulturalny i w pełni kompetentny.

Miałam wycinany wyrostek, mam super małą bliznę i jestem bardzo zadowolona.

Miałam wycinany wyrostek, mam super małą bliznę i jestem bardzo zadowolona.

LEKARZ NIE POSIADA WIEDZY ,LECZY STARYMI ŚRODKAMI JEST NIE UPSZEJMY

LEKARZ NIE POSIADA WIEDZY ,LECZY STARYMI ŚRODKAMI JEST NIE