dr n. med. Wiesław Pawlik

USG

Wspaniały DOKTOR !!!!!! Kompetentny i zawsze uśmiechnięty , co od razu nastraja pacjenta pozytywnie . POLECAM WSZYSTKIM

Bardzo dobry lekarz, konkretny, a przede wszystkim wspaniały, ciepły człowiek. Dziękuje Bogu, że postawił na mojej drodze tak wspaniałego lekarza jakim jest dok.W.Pawlik.

dla mnie to najlepszy diagnostyk w Krakowie, kompetentny, konkretny, a przy tym sympatyczny z odpowiednim podejsciem do pacjenta

Genialny lekarz! A przede wszystkim świetny diagnostyk. Rok temu miałam, jak się później okazało, stan zapalny piersi i wszyscy specjaliści (łącznie z kliniką na Kopernika) chcieli mi robić operację. Miałam już nawet termin i nic nie pomagało moje pytanie czy to nie jest przypadkiem stan zapalny. Tylko dr Pawlik podszedł do sprawy ze spokojem i kazał obserwować. Po roku nie mam śladu po ,,guzku''! Polecam wszystkim kobietom, które czują, że może operacja nie jest jedynym rozwiązaniem!