Dr.Wiesław Pesta jest wrażliwym , ciepłym , odpowiedzialnym i troskliwym lekarzem Wspaniały człowiek , który potrafi słuchać i nie wyróżnia pacjentów . Bardzo dziękuję losowi , że na swojej drodze mogłam spotkać tak wspaniałego człowieka i lekarz jak Pan Dr. Wiesław Pesta Serdecznie pozdrawiam z Ostrołęki Maria

Wspaniały człowiek , który potrafi słuchać i nie wyróżnia pacjentów .
Serdecznie pozdrawiam z Ostrołęki Maria

Bardzo dziękuję za eksperyment w 100 procentach udany.Stałe się praktycznie lepszy niż natura mnie stworzyła.

Lekarz z powołania. Wspaniały człowiek i lekarz!!! Lekarz z powołania. Wspaniały człowiek i lekarz!!!

Lekarz z powołania. Wspaniały człowiek i lekarz!!!
Lekarz z powołania. Wspaniały człowiek i lekarz!!!

Nadludzki człowiek. Ktoś, kto słucha i szanuje wszystkich ludzi, bez względu na ich wiek, status, płeć. Nie ocenia. Nie potrzebuje poklasku. Jest bezinteresowny. Niezawodny. dr Wiesław Pesta - lekarz z powołania, - ojciec mojego Drugiego Życia. A.Ł.

Bardzo dobry fachowiec.Cierpliwie tłumaczy chorobę. Bardzo dobry fachowiec.Cierpliwie tłumaczy chorobę.

Bardzo dobry fachowiec.Cierpliwie tłumaczy chorobę.
Bardzo dobry fachowiec.Cierpliwie tłumaczy chorobę.

Nie ma slow ktorymi moglabym wyrazic swoja wdziecznosc,czlowiek ktoremu zawdzieczam zycie i jego jakosc.Panie doktorze z calego serca ogromne dzieki,kazdemu potrzebujacemu zycze aby na swojej drodze spotkal kogos takiego jak Pan.Czlowieka madrego,cierpliwego,a przede wszystkim profesjonaliste w doslawnym tego slowa znaczeniu.Pozdrawiam zyczac Panu i Pana bliskim samych radosci na dlugie i szczesliwe zycie Justyna K.z rodzina

swietny lekarz bardzo cieply czlowiek :)jestem swiezo po rekawowej resekcji zoladka ktora wykonywal dr.pesta jestem bardzo zadowolona dziekuje doktorze z powazaniem aleksandra głuszek

JEST WSPANIAŁYM CZŁOWIEKIEM ZMIENIŁ MOJE ZYCIE DOSŁOWNIE W 200 % DZIĘKUJĘ BOGU ŻE SPOTKAŁAM TAKIEGO CZŁOWIEKA.

Pan doktor jest po prostu wspaniałym człowiekiem,cierpliwym,ogromnie wyrozumiałym a do tego fachowcem w swojej profesji.Każdemu zawsze będę życzyła takich lekarzy,bo to ogromne szczęście spotkać takiego profesjonalistę,któremu ufa się w 100%.W.K.

raczej bym polecił złapanie tego lekarza graniczy z cudem

raczej bym polecił złapanie tego lekarza graniczy z cudem

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Olsztyn"?

Artur Zalewski

SP ZOZ MSW z Warmińsko-Mazurskim Centrum Onkologii w Olsztynie