dr Wiesław Pesta

Gorąco polecam dr.Wiesława Pestę. Jestem ponad dwa lata po operacji zmniejszenia żołądka u doktora. Jak bym miała podjąć jeszcze raz tą samą decyzję to bym wybrała doktora. Mam bliżej do Gdańska ale wybrałam właśnie dr.Wiesława Pestę, który mnie operował w Olsztynie. Nie miałam żadnych powikłań po operacji. Jeszcze raz polecam

Bardzo dziękuję za eksperyment w 100 procentach udany.Stałe się praktycznie lepszy niż natura mnie stworzyła.

Lekarz z powołania. Wspaniały człowiek i lekarz!!! Lekarz z powołania. Wspaniały człowiek i lekarz!!!

Lekarz z powołania. Wspaniały człowiek i lekarz!!!
Lekarz z powołania. Wspaniały człowiek i lekarz!!!

Bardzo dobry fachowiec.Cierpliwie tłumaczy chorobę. Bardzo dobry fachowiec.Cierpliwie tłumaczy chorobę.

Bardzo dobry fachowiec.Cierpliwie tłumaczy chorobę.
Bardzo dobry fachowiec.Cierpliwie tłumaczy chorobę.

Dr.Wiesław Pesta jest wrażliwym , ciepłym , odpowiedzialnym i troskliwym lekarzem Wspaniały człowiek , który potrafi słuchać i nie wyróżnia pacjentów . Bardzo dziękuję losowi , że na swojej drodze mogłam spotkać tak wspaniałego człowieka i lekarz jak Pan Dr. Wiesław Pesta Serdecznie pozdrawiam z Ostrołęki Maria

Wspaniały człowiek , który potrafi słuchać i nie wyróżnia pacjentów .
Serdecznie pozdrawiam z Ostrołęki Maria

Nadludzki człowiek. Ktoś, kto słucha i szanuje wszystkich ludzi, bez względu na ich wiek, status, płeć. Nie ocenia. Nie potrzebuje poklasku. Jest bezinteresowny. Niezawodny. dr Wiesław Pesta - lekarz z powołania, - ojciec mojego Drugiego Życia. A.Ł.

Nie ma slow ktorymi moglabym wyrazic swoja wdziecznosc,czlowiek ktoremu zawdzieczam zycie i jego jakosc.Panie doktorze z calego serca ogromne dzieki,kazdemu potrzebujacemu zycze aby na swojej drodze spotkal kogos takiego jak Pan.Czlowieka madrego,cierpliwego,a przede wszystkim profesjonaliste w doslawnym tego slowa znaczeniu.Pozdrawiam zyczac Panu i Pana bliskim samych radosci na dlugie i szczesliwe zycie Justyna K.z rodzina

swietny lekarz bardzo cieply czlowiek :)jestem swiezo po rekawowej resekcji zoladka ktora wykonywal dr.pesta jestem bardzo zadowolona dziekuje doktorze z powazaniem aleksandra głuszek

JEST WSPANIAŁYM CZŁOWIEKIEM ZMIENIŁ MOJE ZYCIE DOSŁOWNIE W 200 % DZIĘKUJĘ BOGU ŻE SPOTKAŁAM TAKIEGO CZŁOWIEKA.

raczej bym polecił złapanie tego lekarza graniczy z cudem

raczej bym polecił złapanie tego lekarza graniczy z cudem