Pan doktor "składał mi" staw skokowy, wielokotnie uszkodzony i wypadający. Dziś noga jest jak nowa, nawet blizna ledwie widoczna, bo nacięcie było precyzjne, chociaż tuż po zdjęciu gipsu wyglądało to fatalnie. Ciekawostka, że w dużej klinice w Wawie, gdzie przechodziłam rehabilitację, rehabilitanci którzy pytali kto mnie składał, zaraz mówili, że "po tym lekarzu pacjenci szybko dochodzą do siebie" bo wszystko jest wykonane z wielką precyzją. Na korytarzu recepcji gdzie pan doktor przyjmuje można spotkać ludzi z odległych zakątków Polski, także z Wawy i Krakowa, chociaż w Warszawie szpital wojskowy na Szaserów na bardzo dobre opinie, jeśli chodzi o ortopedię, a znam pacjenta tamtego szpitala, który przyjeżdżał stamtąc do dr. Piecucha.

To kuzyn mojej mamy. Urodziłam się z Niedorozwojem panewek z biodrach.. i miałam jedną nogę krótszą od drugiej o 3 cm.. leżałam 6 tygodni na wyciągu w Chełmie. Gdyby nie wujek to dzisiaj byłabym kaleką..

Świetny fachowiec, mistrzostwo w sztuce ortopedii, wielokrotnie ratował pacjentów od kalectwa, naprawiał błędy swoich kolegów, podejmuje się zabiegów wysokiego ryzyka gdy inni rozkładają bezradnie ręce

Ludzie słuchajcie!!! Mialem wypadek - spadłem z wysokości - (połamalem obie nogi -wieloodłamowe zlamania). Zawiezli mnie do szpitala w Chełmie, rozpoznanie - złamanie stawu skokowego lewego - gips (ZWYKŁE ZŁAMANIE BEZ POWIKŁAŃ!!!). Złamanie wieloodlamowe stawu skokowego prawego - leczenie operacyjne (do którego nie doszło - nie wiem na co czekali....). Sam się wypisałem na wlasne żądanie. Karetką przewieziono mnie do Włodawy do dr. Piecucha. Po badaniu dr. Piecuch stwierdził: wieloodłamowe złamania OBU nasad dalszych obu kości piszczelowych (OBIE NOGI DO LECZENIA OPERACYJNEGO !!!) i połamany kręgosłup w trzech miejscach (nikt ...

Ludzie słuchajcie!!!
Sam się wypisałem na wlasne żądanie. Karetką przewieziono mnie do Włodawy do dr. Piecucha. Po badaniu dr. Piecuch stwierdził: wieloodłamowe złamania OBU nasad dalszych obu kości piszczelowych (OBIE NOGI DO LECZENIA OPERACYJNEGO !!!) i połamany kręgosłup w trzech miejscach (nikt w Chełmie nie prześwietlił mi kręgosłupa - chociaż skarżyłem się na ból).
Dr Piecuch poskładał mnie do tego stopnia, że dzisiaj po połamanym kręgosłupie i teoretycznie pomiażdżonych nogach bez problemu wychodzę z córką na spacer (ja na piwko ona na sok)
Dr Piecuch uratował moje nogi... i życie chyba też
Pozdrawiam Pana Panie Doktorze
Łukasz.

wszystkie "mity"wcześniej usłyszane wcale się nie potwierdziły -uwielbiam takie cechy chyba taka sama jestem żadnego owijania w bawełne tylko prosto w oczy diagnoza może dla mojej mamy nie pocieszająca ale konkretna i "wiesz na czym stoisz" byłam i jestem zachwycona .Ponadto lubię ludzi z dystansem i chumorem.Wczesniej bałam się Pana Piecucha jeżdziłam do Puław,Lublina i po jaka cholerę wydałam kasę ? właśnie to inni kręcili a wystarczyło pojechać jeden raz i diagnowa okazała się w 100 % prawdziwa - szkoda tylko że KASA CHORYCH utrudnia korzystania z usług tego wspaniałego fachowca,uwierzcie ale to mistrzo !! wszystkie złe opinie to najprawdopodobniej zazdrość innego wytłumaczenia nie widzę !

perfekcjonista !!! ogromna wiedza a przede wszystkim rzadko spotykana intuicja doktorska. Polecam szczególnie w bardzo skomplikowanych przypadkach.

Jestem biegaczem długodystansowym. Zaczęły się problemy z prawym kolanem i podczas wizyty u innego "specjalisty" usłyszałem, że nie powinienem już biegać. Podczas wizyty u Pana Wiesława dostałem wytyczne jak powinienem biegać, jak zmienić technikę biegu. Mówił, że będzie ciężko przez kilka miesięcy i tak było, ale po 6 miesiącach zrobiłem "życiówkę" w maratonie warszawskim. Polecam 100% i dziękuje Panie Wiesławie.

Polecam 100% i dziękuje Panie Wiesławie.

miałam zepsutą łąkotkę przed dwudziestu laty, w kolanie powstały straszliwe zwyrodnienia, dr mi to zrobił super i już trzy lata funkcjonuję jak fryga/tańce, rajdy piesze itd, a mówiono mi, że muszę o tym zapomnieć/ dziękuję doktorze!

Miałam zerwane więzadła krzyżowe przednie, Doktor zrobił mi rekonstrukcję i w tej chwili noga po niecałych 6 miesiącach jest w pełni sprawna. Dziękuje bardzo i oby więcej takich wspaniałych specjalistów.

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Chełm"?

Lubelska 82a lok. 5

Lubelska 82a lok. 5