lekarz Wiesław Siergiej

Z czystym sumieniem polecam Doktora Specjaliste od chorób naszych małych Skarbów. Podejście do chorego dziecka jak i do przerażonych rodziców niebywale. Ten Czlowiek urodzil się po to by służyć Nam i Naszym Skrbom swoją wiedzą delikatnością zrozumieniem i oddaniem w pełni zasługuje na miano Profesjonalnego Doktora.

Najgorzej wydane 200 zł w moim życiu, Pan doktor zamiast skupić się na udzieleniu porad lekarskich i pomóc małej pacjentce ocenia i komentuje, najpierw bada 14 miesieczne dziecko na leżąco, przytrzymując je na siłe, dodatkowo nie mówiąc nic do dziecka a później dziwi się że dziecko płacze i wtrąca się żeby nie uspokajać dziecka, bo ma się samo uspokoić. Nie wiem czy Pan doktor miał akurat zły dzień ale uważam że zawód lekarza wymaga oddzielenia spraw prywatnych od zawodowych. Brak fachowego podejścia i pełen NIEprofesjonalizm, dodatkowo hamskie podejście i bezczelność ...

Brak fachowego podejścia i pełen NIEprofesjonalizm, dodatkowo hamskie podejście i bezczelność tak w kilku słowach mogłabym opisać tego człowieka. NIE POLECAM

naj naj naj i choćby brał 300 za wizyte to i tak z maleństwem poszlabym tylko do tego anioła

wspaniały lekarz ,miły bardzo kompetentny ,on ratuje żecia maleństw

wspaniały lekarz ,miły bardzo kompetentny ,on ratuje żecia maleństw

bardzo mily kompetentny lekarz, ma niesamowite podejście do dzieci mój syn bardzo boi się lekarzy i nie chce się badać a przy tym lekarzu sam podnosi ręce do góry.Nie przepisuje zaraz antybiotyków ale leczy jak najmniej szkodząc dziecku w razie bardziej skomplikowanych chorób kontroluje dziecko nawet co 2-3dni.NIE ZNAM LEPSZEGO LEKARZA CHOCIAŻ ZNAM ICH WIELU!!!!