prof. dr hab. n. med. Wiesław Tarnowski

Chirurg ogólny

Jestem po operacji. przepukliny przełykowej 2 tygodnie, Czuje się b.dobrze.Pan. prof.mnie operowal i jestem mu bardzo wdzieczna poniewaz moja przepuklina była bardzo duza. zajmowala 3/4 zoladka, Bardzo przy tym cierpiałam i miałam silne ataki. W chwili obecnej czuje się bardzo dobrze, Dziekuje Panie Profesorze.:)

Profesor usunął mojemu tacie guza jelita grubego zamykającego światło jelita. W innych placówkach tata w dalszym ciągu czekałby na operację i cierpiał. Profesor przyjął tatę niemalże od ręki i natychmiast zoperował. Jest 2 tyg. po operacji, tata czuje się świetnie /jak na ten stan/, wszystko goi się prawidłowo, widać z dnia na dzień jak wraca do życia. A było mówiąc kolokwialnie "cienko". Szybkość, sprawność, pełen profesjonalizm to jedno, szarm, szyk, uprzejmość, ciepło ogromna kultura i autentyczne zainteresowanie chorym to taki gratis jaki ten człowiek oferuje swoim pacjentom i ich rodzinom. Oddając tatę pod opiekę profesora nie miałam żadnych wątpliwości, że lepiej nie moglismy trafić, a to bardzo ważne poczucie. Nie zawiodłam się.
Panie Profesorze nie znajduję słów by wyrazić swą wdzięczność.
Wyrazy szacunku.
Wdzięczna córka pacjenta.

Pan profesor Wiesław Tarnowski jest wspaniałym lekarzem.Byłem operowany laparoskopowo w ECZ w Otwocku październik 2012r w wieku 54 lat. Moja przepuklina około przełykowa była ogromnych rozmiarów, ponieważ cały żołądek wślizgiwał się do przepony powodując niesamowity ból, przez wiele lat. W chwili obecnej czuję się bardzo dobrze, mogę wszystko jeść i pić bez objawów bólu. Polecam gorąco Pana profesora wszystkim, jest on wspaniałym człowiekiem, i najlepszym chirurgiem.

Bardzo polecam Pana Profesora wszystkim, którzy mają problemy z przewodem pokarmowym. Jest profesjonalistą w każdym calu i nie spotkałem lepszego chirurga, bo go chyba nie ma w całym kraju. Panie Profesorze - jest Pan nie tylko wspaniałym człowiekiem ale przede wszystkim Fachowcem i to jak Pan podchodzi do swojej pracy to arcydzieło. Jestem wdzięczny za wszsytko co Pan zrobił dla mnie. Pozdrawiam. Pacjent z ECZ - RF.

Bardzo dobry lekarz. Przed zabiegiem cholecystektomii pełna informacja o przebiegu operacji, spokojny, wyważony ton, pełen profesjonalizm. Nie miałem do tej pory doświadczenia z lekarzami, ale jeżeli więcej jest takich jak prof. Tarnowski, to mielibyśmy powód do dumy.

doskonały specjalista bardzo wysoko oceniany w srodowisku innych lekarzy, jednocześnie miły działa spokojnie wzbudza zaufanie pacjenta i poczucie że jest się w dobrych rękach n napewno wszystko dobrze sie skończy -a zmniejszenie wewnętrznego leku to połowa drogi do sukcesu nawet chirurgicznego

Niestety ja przejechałam pół Polski, by skonsultować się z prof. Tylko stwierdził, że nie jest cudotwórcą i bez żadnych badań uznał, że mam zaburzenia czynnościowe pooperacyjne, nie wypisał nawet żadnych leków. Jadąc na wizytę nie liczyłam na cud, ale prywatnie liczyłam za większe zainteresowanie moim przypadkiem i próbę pomocy. Cały czas czuję się bardzo źle (boli mnie z lewej strony brzucha), a prof dał mi tylko jedną radę- roszę nauczyć się z tym żyć. Tylko czy z ciągłym bólem się da?

Wspaniały lekarz i fachowiec. Byłam operowana przez Profesora dwa tygodnie temu. Czuję się bardzo dobrze. Polecam wszystkim Tego specjalistę. Pacjętka z ECZ Otwock. ER

Pacjętka z ECZ Otwock. ER

Muszę zgodzić się z innymi - SUPER LEKARZ!!! Bardzo sympatyczny, kompetentny, z ogromną wiedzą, umiejętnościami i widać że zależy mu na pacjencie. Nie da się pisać o nim inaczej niż tylko w samych superlatywach. Przechodziłem u niego operację i mogę powiedzieć że życzyłbym wszystkim aby zajmowali się nimi tacy lekarze. Nie mam najmniejszych zastrzeżeń i polecam gorącow wszystkim.

Byłam operowana 3 lata temu na niedrożność jelit i wszystko jest OK. Lekarz sympatyczny, z ludzkim podejściem. Jasno tłumaczy w czym problem, potrafi uspokoić pacjenta. W razie problemów jadę prosto na Grenadierów.

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Warszawa"?

dr

al. Stanów Zjednoczonych 23/14
SPSK im. Prof. Adama Grucy w Otwocku
ul. Konarskiego 13
05-400 Otwock
Specjalistyczna Przychodnia Rehabilitacyjna i Lecznicza "ORTO"
ul. Opaczewska 43 lok.125 (I piętro)

dr
Janusz Greese Łyko

Chirurg plastyczny
CHIRURGIA PLASTYCZNA dr Janusz Greese Łyko - Złota
ul. Złota 6 m. 4
CHIRURGIA PLASTYCZNA dr Janusz Greese Łyko - Zgrupowania "Żmija"
ul. Zgrupowania "Żmija" 12