dr n. med. Wiesław Tuszyński

Dr Wiesław Tuszyński jest doktorem o wielkiej kulturze osobistej.Ma wspaniałe podejście do pacjenta. Potrafi bardzo precyzyjnie wytłumaczyć na czym polega powstanie choroby jak i sposobu leczenia. Poświęca dożo czasu pacjentowi i cierpliwie wysłuchuje co pacjent ma do powiedzenia. Jest bardzo kompetentny z dużą etyką lekarską

Strata czasu i nerwów. Lekarz nawet nie spojrzał!! na córkę. Przyszłyśmy z wadą postawy a on nawet nie kazał jej się rozebrać, nie kazał wykonać jakichkolwiek ćwiczeń/ ruchów. Wyszłyśmy bez żadnej diagnozy/ wskazówki. Kompletne NIC. Lekarz zagaduje o głupoty i żartuje (słaby poziom), ale chyba nie po to do niego człowiek chodzi?!

Absolutnie nie polecam. Po przedstawieniu problemu (kontuzja kolana, spuchnięte, ból itp ) "badanie stabilności" trwało jakieś kilka sekund, doktor wziął moją nogę na swoje kolano spojrzal, stwierdził ze jest spuchniete i na pytaniu "ale czego pani ode mnie chce" skończył swoje badanie. Dodatkowo podzielil się ze mną jego prywatna opinia ma temat młodych kobiet trenujacych sporty walki, co moim zdanie było zupełnie zbedne, i na moja prośbe wystawil skierowanie na usg. W między czasie doktor narysowal mi staw kolanowy i wytlumaczyl jak działa co jest dużym plusem. Wołałabym jednak żeby więcej czasu poświęcił mojej kontuzji i badaniu.

Niestety nie mogę zgodzić się z pozytywnymi opiniami na temat tego lekarza. Jestem już po drugiej kontuzji, gdzie w badaniu usg wyszło zerwanie więzadła krzyżowego. Poprzedni ortopeda skierował mnie do szpitala na zabieg rekonstrukcji i chcąc potwierdzić tę diagnozę wybrałam się do dr Tuszyńskiego. Na samym początku, jeszcze przed wywiadem usłyszałam, że po co w ogóle przyszłam, po czym po krótkim wywiadzie doszło do badania. Usłyszałam że zamiast mięśni ud mam tłuszczyk i dodatkowo że dupa rośnie (dokładnie tymi słowami). Zaznaczam że kontuzja wystąpiła w tańcu i nie należę do osób otyłych. Po informacji, że chcę się szybko postawić na nogi żeby wrócić do tańca i na snowboard , usłyszałam, że "taaa z takimi kolanami na snowboard". Jedyne zalecenie jakie otrzymałam, to że trzeba ćwiczyć i chodzić na obcasie(!!) lub koturnach, żeby wzmocnić mięśnie ud. Kolano jest niestabilne i zdarza się, że ucieka, nie mogę się szybko odwrócić, mam problemy z wchodzeniem po schodach, to co dopiero obcas!! Nie otrzymałam żadnych wskazówek dotyczących konkretnych ćwiczeń ani żadnych informacji o dalszym leczeniu. Z wizyty wyszłam zniesmaczona i zdecydowanie nie polecam.

Byłem u Dr. po raz kolejny. Wracam do niego ze względu na jego profesjonalizm i wiedzę. Szczerze polecam. Ma bardzo dobre podejście i dużą wiedzę oraz doświadczenie.

Pan doktor przywitał mnie pytaniem "No i po co te młode dziewczyny chodzą po lekarzach?". Powiedziałam, że boli mnie stopa. Nawet ją obejrzał, opartą o krzesło, ale nie mogę powiedzieć, żeby zbadał. Moje pytania musiałam powtarzać kilkakrotnie zanim uzyskałam jakiekolwiek, wymijające, odpowiedzi. Polecił mi wkładki silikonowe (ktoś już o tym wspominał, że to robi nagminnie) i na tym się skończyło. Nie poczułam się po tej wizycie ani odrobinę bardziej świadoma mojego stanu zdrowia ani planów na przyszłość. Wkładki kupiłam, jest nieco lepiej. Ale idę szukać pomocy u kogoś bardziej kompetentnego.

Nie jestem hipochondrykiem, stąd zapewne pozytywna opinia. Lekarz jak najbardziej pewny i doświadczony, śmiem również stwierdzić, że wiarygodny. Porównując wielu lekarzy w tym również ortopedów, rzadko spotkać się można z życzliwością i trafnością leczenia jednocześnie. 49% dba o wizerunek elegancją gabinetu lub kliniki, miłą obsługę i nowoczesny sprzęt. Kolejnych 49% ma trafne decyzje, bez zaplecza. Na szczęście jest jeszcze 2%, w których jest dr Tuszyński. P.S. Nazywam Piotr Surowiak i nie wstydzę się swojej opini.

P.S.
Nazywam Piotr Surowiak i nie wstydzę się swojej opini.

Koszmarny lekarz, nie polecam nikomu. chamskie żarty, kretyńskie komentarze. nic na temat. brak badania, lekceważenie tematu, spoufalanie się. poszłam do niego z bólem stawu skokowego, biegam co drugi dzień. jak pani powiem, to przestanie pani biegać? nie. to co ja mam radzić. niech pani idzie do gabinetu nr 1, tam pani pielęgniarka pokaże wkładki żelowe, jakie pani sobie kupi. to ma być lekarz? tyle to w maglu sąsiadka mi powie. nie polecam, jestem rozczarowana.

Mam problem ze stawem barkowym. Poprzedni lekarz wysłałam mnie na podstawie usg na rehabilitację, która nic mi nie pomogła. Dr Tuszyński zlecił rezonans magnetyczny (badanie o którym wspominali wszyscy rehabilitanci nawet Ci na praktykach jako niezbędne przed rehabilitacją). Bardzo dokładnie wytłumaczył wyniki badania posiłkując się naprędce przygotowanymi rysunkami. Pod koniec wizyty kartka A4 była zamalowana w całości. Wszystkim gorąco polecam.

Do wszystkich którzy narzekają na jego niewybredne żarty. Gość nie jest młody i zapewne swoje przeżył. Na codzień zapewne ma doczynienia z wieloma pacjentami którze na własne życzenie bądź przez głupotę doprowadzili się do stanu w którym się znaleźli. Podejrzewa że często ma też doczynienia z przewrażliwonymi osobami które zbyt rozczulają się nad sobą. Może faktycznie podchodzi zbyt "swojsko" do pacjentów ale proszę pomyśleć - czy niema racji???? czy to że powie że ktoś ma wielką dupę jest przesadą??? mi powiedział podobnie i efekt jest taki że zamiast się obrażać zacząłem o tym myśleć by zmienić coś w sobie. Jeśli by powiedział że "tak tak musi pan schudnąć bo pana stawy tego nie wytrzymują i może dolegliwość postępować...." zapewne bym to olał i już. Jeżeli powie w taki sposób aby poszło w pięty to efekt może być zadowalający. Potwierdzam lekarz ten potrafi dokładnie wyjaśnić na czym polega choroba i na czym polega leczenie. Ma dobre oko i wyczucie co do chorób. Mówi z sensem i nie straszy lecz stara się podbudować na duchu. Idąc do niego trzeba się przygotować na speceficzny rodzaj humoru i podchodzić do tego z uśmiechem. Najważniejsze jest to że pomaga. Mi już pomógł podczas gdy inni lekarze nie potrafili. Od gościa bije wiedza i doświadczenie. Myślę że posiada ugruntowaną pozycję inaczej nie pozwoliłby sobie na swojskie dowcipy. Aha moja żona też do niego chodzi i tez jest zadowolona pomimo że za każdym razem słyszy od niego kiedy kolejne dziecko? ;-) Ten lekarz jest ludzki i po ludzku podchodzi do swoich pacjentów.