dr n. med. Wiesław Tuszyński

Lekarz dokładnie wyjaśnił mi moją dolegliwość.

Lekarz dokładnie wyjaśnił mi moją dolegliwość.

Pierwszy raz spotkalam lekarza, z ktorego nie musze wyciagac na sile co mi dolega. bardzo obrazowo opisuje schorzenie i jego przyczyne. do tego jest bardzo sympatyczny, poczucie humoru ma owszem specyficzne ale wg mnie jest uprzejmy. potraktowal dobrze mnie jak i moje dzieci. dokladnie opisal jak funkcjonuje moj organizm z moim schorzeniem (zwyrodnienie kosci srodstopia b. powazne), skad ono sie wzielo i zaoferowal pomoc. z pewnoscia bede korzystala z jego pomocy. polecam innym.

Aż nie mogę uwierzyć, gdy czytam tyle pozytywnych opinii o tym lekarzu. Mam wrażenie jakbym była u kogoś innego. Miałam kontuzję barku, która przez rok daje o sobie cały czas znać. Chciałam to prześwietlić, żeby zobaczyć, czy nic tam się nie ukruszyło. Pan doktor od razu powiedział, że nie ma sensu się naświetlać. Uznał, że jestem otyła (176 cm wzrostu, 72 kg) i, cytuję, "jak się ma wielkie dupsko to plecy będą bolały;. nie udało mi się nawet wszystkiego lekarzowi opowiedzieć, bo mnie nie słuchał. od razu zaczął zapisywać mnie na rehabilitację, choć jest ona dodatkowo słono płatna i powiedziałam, że nie dam rady finansowo. przy okazji dowiedziałam się jeszcze, że jestem nienormalna, bo mam 27 lat i jeszcze nie urodziłam dziecka. bo każdy ma obowiązek? ja naprawdę byłam miła i liczyłam na pomoc. a dostałam porcję chamskich tekstów.

Byłam u dr Tuszyńskiego ponad rok temu. Trafiłam do niego z polecenia, po tym jak przez 3 miesiące chodziłam z bólem kolana, które było na tyle silne, że uniemożliwiało mi normalne funkcjonowanie. Wcześniejsi lekarze (3 osoby) byli święcie przekonani, że mam za mało mazi w stawie itp (RTG kolana, USG kolana, leki). Dr Tuszyński zbadał dokładnie wszystkie stawy, zrobił mi pełny wywiad (szczerze mówiąc szczęka mi opadła, bo nie miałam pojęcia jakie rzeczy mogą być potencjalną przyczyną bólu). Badając miednicę stwierdził, że nie podoba mu się i że mam zrobić RTG kręgosłupa. Okazało się, że mam lekkie skrzywienie kręgosłupa, przez co krzywo chodzi miednica i jest nierówny nacisk na nogi. Zlecił rehabilitację i jak na razie jest w porządku.

Niezwykle miły i kontaktowy. Szczegółowo opisał na czym polega problem i jakie są opcje jego wyleczenia (również ze wskazaniem u kogo warto dalej się leczyć). W trakcie badania wyjaśniał (problem z biodrami w moim przypadku) co dokładnie w tej chwili sprawdza. Wytłumaczył co widać na zdjęciach (u mnie rezonans i rtg) i skąd wysnuwa takie a nie inne wnioski. Niezależnie od sprawnego rozwiązania samego problemu od Pana Doktora wychodzi się bardziej świadomym swoich potencjalnych problemów ortopedycznych.

poszukuję adresu lub kontaktu telefonicznego z dr Wiesławem Tuszyńskim, ortopedą w celu porady lekarskiej .Znam go jako wybitnego specjalistę.Proszę o pomoc. hzadrag@wp.pl

bardzo dobry lekarz, poświęcił mi 50 min, wyrysował i wyjaśnił dokładnie co jest nie tak i na czym by polegała operacja(źle zrośnięte kości nadgarstka)zrobił dodatkowe badanie bezpłatnie, rewelacja!

Dr Tuszyński przeprowadził u mnie operacje koślawych palców u stóp. Zrobił to perfekcyjnie a palce zrosły sie po miesiącu. Odradzał mi tę operację jako "niepotrzebną" - czyli nie wyciąga pieniedzy bez potrzeby. Był miły - ale mysle że ktoś kto szuka tu konkretnej porady w sprawie lekarza i FAKTYCZNIE potrzebuje pomocy (tak jak ja potzrebowałam) nie bedzie sie opierał na tej ostatniej opinii. To najmniej istotne. Ważne zeby pomógł. A dr Tuszyński to właśnie zrobił dla mnie.