dr n. med. Wiesław Tuszyński

3,7
3,7
3,9
3,6

Pierwszy raz spotkalam lekarza, z ktorego nie musze wyciagac na sile co mi dolega. bardzo obrazowo opisuje schorzenie i jego przyczyne. do tego jest bardzo sympatyczny, poczucie humoru ma owszem specyficzne ale wg mnie jest uprzejmy. potraktowal dobrze mnie jak i moje dzieci. dokladnie opisal jak funkcjonuje moj organizm z moim schorzeniem (zwyrodnienie kosci srodstopia b. powazne), skad ono sie wzielo i zaoferowal pomoc. z pewnoscia bede korzystala z jego pomocy. polecam innym.

Byłem u Dr. po raz kolejny. Wracam do niego ze względu na jego profesjonalizm i wiedzę. Szczerze polecam. Ma bardzo dobre podejście i dużą wiedzę oraz doświadczenie.

Lekarz dokładnie wyjaśnił mi moją dolegliwość.

Lekarz dokładnie wyjaśnił mi moją dolegliwość.

Niezwykle miły i kontaktowy. Szczegółowo opisał na czym polega problem i jakie są opcje jego wyleczenia (również ze wskazaniem u kogo warto dalej się leczyć). W trakcie badania wyjaśniał (problem z biodrami w moim przypadku) co dokładnie w tej chwili sprawdza. Wytłumaczył co widać na zdjęciach (u mnie rezonans i rtg) i skąd wysnuwa takie a nie inne wnioski. Niezależnie od sprawnego rozwiązania samego problemu od Pana Doktora wychodzi się bardziej świadomym swoich potencjalnych problemów ortopedycznych.

Dr Tuszyński przeprowadził u mnie operacje koślawych palców u stóp. Zrobił to perfekcyjnie a palce zrosły sie po miesiącu. Odradzał mi tę operację jako "niepotrzebną" - czyli nie wyciąga pieniedzy bez potrzeby. Był miły - ale mysle że ktoś kto szuka tu konkretnej porady w sprawie lekarza i FAKTYCZNIE potrzebuje pomocy (tak jak ja potzrebowałam) nie bedzie sie opierał na tej ostatniej opinii. To najmniej istotne. Ważne zeby pomógł. A dr Tuszyński to właśnie zrobił dla mnie.

Koszmarny lekarz, nie polecam nikomu. chamskie żarty, kretyńskie komentarze. nic na temat. brak badania, lekceważenie tematu, spoufalanie się. poszłam do niego z bólem stawu skokowego, biegam co drugi dzień. jak pani powiem, to przestanie pani biegać? nie. to co ja mam radzić. niech pani idzie do gabinetu nr 1, tam pani pielęgniarka pokaże wkładki żelowe, jakie pani sobie kupi. to ma być lekarz? tyle to w maglu sąsiadka mi powie. nie polecam, jestem rozczarowana.

poszukuję adresu lub kontaktu telefonicznego z dr Wiesławem Tuszyńskim, ortopedą w celu porady lekarskiej .Znam go jako wybitnego specjalistę.Proszę o pomoc. hzadrag@wp.pl

bardzo dobry lekarz, poświęcił mi 50 min, wyrysował i wyjaśnił dokładnie co jest nie tak i na czym by polegała operacja(źle zrośnięte kości nadgarstka)zrobił dodatkowe badanie bezpłatnie, rewelacja!