Dziękuje doktorze za uratowanie nerki jakieś 16 lat temu, gdzie większość sugerowała usunięcie nerki, Pan się podjął wyzwania i uratował, miałem kilka reoperacji ale to były czyniki zewnętrzne na które nie miał Pan wpływu, pamiętam szczególnie jedną reoperacjie kiedy operował mnie Pan mimo że miał 40 stopniowo gorączke ale nie podał się Pan i po 6 godzinej operacji wszytko było w porządku Nefrolog powiedział że daje tej nerce dwa lata maks a ja mam teraz 39 lat i nerka wciąż pracuje Jeszcze raz dziękuję, napewno mnie Pan pamięta spędziłem w ...

Jeszcze raz dziękuję, napewno mnie Pan pamięta spędziłem w szpitalu Prokocim kilkanaście miesięcy w tym cztery duże operacje i około 7 drobnych zabiegów pod narkozą

Panie Profesorze dziękuję za operację mojej córki. Jest pan wybitny specjalistą Córka jest zdrowa. Dzisiaj ma 35 lat, jest lekarzem anestezjologiem, ma śliczną córeczkę. Jeszcze raz dziękuję bardzo. Z poważaniem, Elżbieta.