dr n. med. Wiesław Wiechno

Chirurg naczyniowy

Po prostu dobry człowiek, profesjonalista w każdym calu.Bardzo dziękuję za ludzkie podejście do sprawy.

REWELACYJNY!!!! Pan doktor Wiesław Wiechno jest jedyny w swoim rodzaju. Do pacjenta z ogromną życzliwością,spokojem. Miałam usuniętà tarczycę miesiąc temu. Tak wspaniałego człowieka jeszcze nie spotkałam.Każdego pacjenta traktuje na najwyższym poziomie.Dla studentów człowiek encyklopedia. Panie Doktorze DZIĘKUJĘ za wszystko.

dr. Wiechno wycinał moja tarczyce z powodu raka brodawkowatego. Jestem pod dużym wrażeniem serdeczności z jaka podchodzi do swoich pacjentów. Wszystko dokładnie na spokojnie tłumaczy. Kilka razy dziennie zaglada do pacjentów z pytaniem czy wszystko dobrze i informacja jak dalej bedzie przebiegać leczenie. Czy można chcieć więcej?

Chciałam bardzo podziękować. Pan doktor Wiesław Wiechno to wspaniały lekarz z wielką pasją i opieką otacza wszystkich pacjętów . Dziękuje panie doktorze za tak precyzyjnie wykonaną operacje wycięcia bardzo dużego wola tarczycy. Wdzięczna pacjętka .

Chciałam bardzo podziękować.
Wdzięczna pacjętka .

Wszystko na piątkę z plusem i wspaniały dar zapewnienia pacjentowi poczucia bezpieczeństwa. Kontakt z panem doktorem był niezwykle budujący.

Witam, lekarz- ideał, wszystko co miałam napisać znajduje się w/w komentarzach. Panie Doktorze, DZIĘKUJĘ : )

Pan dr Wiesław Wiechno to niezwykły lekarz. Swój zawód wykonuje z wielką pasją.Wszystkich pacjentów otacza troskliwą opieką od początku do końca pobytu w szpitalu. Sam wykonuje pooperacyjne opatrunki, na bieżąco udziela informacji na temat choroby i przebiegu leczenia. Robi to z wielką serdecznością. To niezwykle kompetentny, rzeczowy lekarz, bardzo przyjaźnie nastawiony do każdego chorego. Zdecydowanie polecam fachową, serdeczną opiekę ze strony tego chirurga. Panie Doktorze, dziękuję za drugą, trudną, ale udaną operację tarczycy(pierwsza była przeprowadzona przez innego lekarza). Wdzięczna pacjentka.

Wdzięczna pacjentka.

Operacje wycięcia tarczycy miałam w październiku, pan dr Wiesław Wiechno przywrócił mi wiarę w lekarzy a pielegniarki , pielegniarze pracujący z Panem Wiechno również osoby pełne ciepła i pomocy dla pacjentów.Serdecznie dziękuje i wszystkim polecam .

Jestem bardzo zadowolona z opieki Pana dr Wiechno, jego kompetencje, rzetelność oraz indywidualne podejście do pacjenta są budujące. Pozdrawiam

Pozdrawiam

Serdecznie podziękowania dla Pana doktora Wiechno za udaną operację tarczycy. Bardzo miło wspominam czas spędzony w szpitalu. Jest to człowiek konkretny, opiekuńczy, liczący się z pacjentem. Wszystkiego wysłucha doradzi jak dalej postępować. Polecam każdemu, kto potrzebuje fachowej opieki. Dziękuję doktorze za uratowanie życia. Wdzięczna pacjentka Agnieszka Kozłowska.

Wdzięczna pacjentka Agnieszka Kozłowska.