dr n. med. Wiesław Ziaja

2,7

Wszystko było w miarę dopóki chodziłam na wizyty, do szpitala też zostałam skierowana i przyjęta prawie miesiąc wcześniej ze względu na zatrucie ciążowe i nadciśnienie. Miałam zaplanowaną cesarkę ze względu na moje dolegliwości. Poród zaczął się przed planowanym terminem zabiegu, jednakże pana doktora już nie widziałam. Nie można się było z nim nawet skontaktować bo mnie jako pacjentce nie zostawił nr telefonu a jak Panie pielęgniarki dzwoniły już z sali porodowej do niego to uzyskałam od nich informację, że po prostu nie odbiera i żebym się nie dziwiła bo nigdy nie odbiera. Tyle mojego kontaktu z tym panem. Jedyny moment kiedy się spotkaliśmy to w dniu przyjęcia mnie do szpitala. Zdecydowanie nie polecam.

Lekarz ten prowadził moją ciążę. Wszystko wyglądało ładnie do dnia gdy zgłosiłam się do szpitala bo nie czułam ruchów córci. Mimo zrobionego USG na ktorym widać było oplątanie pępowiną (od szyi po stopy) na cesarkę czekałam 32 godziny bo pan doktor miał już zaplanowane operacje, a później prywatną praktykę.

Byłam bardzo zadowolona z wizyty, leczenie spełniło moje oczekiwania. Doktor jest miły i wszystko wytłumaczy.