lekarz Wiesława Biegalska-Urbanik

Lekarz rodzinny, Pediatra

2,5

Co prawda wizyty były kilka lat temu, jeszcze na NFZ, ale Pani Doktor prawidłowo rozpoznawała u mnie choroby, dawała leczenie, które działało oraz edukowała odpowiednio, aby zapobiec powikłaniom.

Ta pani minęła się chyba z powołaniem ,nie dość że stawia nietrafne diagnozy,pacjentów traktuje przedmiotowo to dostać skierowanie do specjalisty graniczy z cudem , ona wszystko wie najlepiej .Całą rodziną przepisujemy się do innej przychodni gdyż czarę goryczy przepełniło stwierdzenie dotyczące mojego syna że choć go boli a nie zwija się z bólu to na badania u specjalisty(urologa) może poczekać kilka miesięcy ,wspomnę tylko że wystarczyła krótka notatka na skierowaniu by został przyjęty od ręki paranoja !! dodam jeszcze że zamiast do urologa wysłała nas do chirurga. NIE POLECAM