Wiesława Chmielewska

Ginekolog onkolog

Napisze tak mimo iż nam 42 lata do Pani Doktor trafiłam jak młoda pacjentka w młodym wieku bo miałam 17 lat walczącą z Rakiem pamiętam i nigdy nie zapomnę jak wielka uwagę i poświęcenie oraz wsparcie otrzymałam od Pani Doktor osobiście polecam z całego serduszka Panią Doktor dzięki której żyje funkcjonuje dzięki której nie wiem co to strach przed szpitalem i diagnozą Cóż mogę dopisać ukłony w kierunku Pani Doktor życzenie dużo zdrowia oraz wielkie dziękuję że w tamtych latach Bóg postawił na mojej drodze Anioła jakim jest Pani Doktor.

Jestem bardzo szczęśliwą pacjentką, ze udało mi się trafić w ręce Pani Dr . Jestem po zabiegu. Lekarz pełen empatii dla pacjenta. Bardzo jestem Pani wdzięczna, za przywrócenie wiary w lekarza - człowieka ~!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Leczę się od wielu lat (onkologicznie) i nawet gdy trafiałam do gabinetu bez uprzedniej rejestracji czy bez zapowiedzi, bo coś nagle wystąpiło, zawsze byłam przyjęta ze zrozumieniem i troską, z poświęceniem czasu bez zniecierpliwienia. Doktorowa jest kompetentna, rzeczowa i konkretna- godna polecenia. Jadwiga

Jadwiga

Leczyłam się u dr prywatnie i w szpitalu miejskim. odradzam. może i świetny specjalista, ale nie dale tego odczuć, arogancka, oziembła, nie ma czasu dla pacjenta, niechętnie udziela odpowiedzi na pytania o schorzenia, wiecznie zabiegana, chyba trochę za dużo obowiązków na barkach. gdy trafiła do szpitala ze skierowaniem od innego lekarza, pani doktor pokazała jak bardzo nie podoba jej się ten fakt. ja osobiście nie polecam, w dobie prywatnych gabinetów za podobną cenę można uzyskać lepszy standard leczenia, nie ujmując umiejętnościom pani doktor

Kiedy miałam problem po poronieniu pani doktor wykonała potrzebne badania,wszystko wytłumaczyła,jest kompetentna miła i mam do niej zaufanie.Polecam wszystkim paniom

Leczę się od wielu lat i w 100% polecilabym innym paniom. Leczę się w gab prywatnym a przed odejściem Pani doktor z onkologii- w poradni szpitala.

Szczerze polecam-byłam pacjentką kiedy pani doktor pracowała w Centrum Onkologii.Jako lekarz bardzo konkretna i rzeczowa,wprowadza w temat w taki sposób że człowiek nie ma żadnych wątpliwości i oddaje się w jej ręce.Po zabiegu operacyjnym powiedziała co zobaczyła,co zrobiła ,i dlaczego.

Wspaniały lekarz, kompetentny, wrażliwy, godny polecenia wszystkim paniom! wielu osobom polecilam i każdemu pomogła.

Doktorowa jest niezwykle troskliwa i cierpliwa, a Swoją życzliwością wzbudza zaufanie; jest wrażliwa na ból i strach, który gładzi uśmiechem i troskliwością. Polecam w 100%. Jadwiga

Jadwiga

mam stuprocentowe zaufanie i polecam kobietom, które wybierają się pierwszy raz, a także tym, które poszukują dobrego ginekologa ze specjalizacją onkologiczną wyrozumiała, delikatna i życzliwa