lek. dent. Wiesława Czechowska

W stu procentach zgadzam sie z powyzszymi opiniami; a do jednej z nich (mojej) chce niniejszym wprowadzic errate. Na poczatku zakonczonego wlasnie leczenia napisalam, ze pani doktor jest najlepszym lekarzem stomatologiem ze wszystkich poznanych przeze mnie stomatologow, poza tymi w Stanach Zjednoczonych. Teraz, gdy plomby komunistyczne juz zostaly wymienione, a wszelakie skomplikowania, w tym protetyczne, z usmiechem i wprawa eksperta idealnie i bezbolesnie rozwiazane, spiesze podkreslic, ze pani doktor jest bez watpienia najlepszym stomatologiem pod sloncem, rowniez amerykanskim. Kazdemu nieszczesnikowi zycze, by, jak ja, mial to niepowtarzalne szczescie trafic na fotelik przy ulicy Chmurnej numer 8 (e).

Dowcip, delikatny uspakajajacy dotyk, lekka luzna atmosfera. Gdyby inni dentysci tacy byli, moje zeby nie zostalyby byly w przeszlosci do takiego stopnia zaniedbane...i w takiej ilosci utracone. Niewatpliwie najlepszy dentysta, z jakim poza Stanami Zjednoczonymi mialam kiedykolwiek do czynienia.

SUPER STOMATOLOG! NAJLEPSZY NA ŚWIECIE! Potrafi wyprowadzić na prostą bardzo ciężkie przypadki słabych z natury zębów! Odbuduje zęby, które w innym gabinecie chcieli wymieniać na sztuczne ;) Atmosfera panująca w gabinecie jest niepowtarzalna, a Pani doktor zawsze potrafi tak zagadać delikwenta, że ewentualny ból czy strach schodzi na dalszy plan. W gabinecie jest zawsze mega czysto schludnie i nie "czuć szpitalem"

SUPER STOMATOLOG! NAJLEPSZY NA ŚWIECIE!
Potrafi wyprowadzić na prostą bardzo ciężkie przypadki słabych z natury zębów!
Odbuduje zęby, które w innym gabinecie chcieli wymieniać na sztuczne ;)
W gabinecie jest zawsze mega czysto schludnie i nie "czuć szpitalem"

Dzięki wizytom w gabinecie Pani doktor przestałam bać się dentysty :)

Dzięki wizytom w gabinecie Pani doktor przestałam bać się dentysty :)