lek. med. Wiesława Donat

Kardiolog, Kardiolog dziecięcy

Polecam wizytę u Pani doktor rodzicom małych pacjentów. Skrupulatnie sprawdziła serduszko naszej kilkumiesięcznej córki. Jest przy tym ciepłym człowiekiem ze wspaniałym podejściem do dzieci. U Pani doktor nie ma pośpiechu i wszystko cierpliwie tłumaczy. Lekarz z powołania. Wizyta na nfz

,,Wspaniały,ciepły,oddany lekarz"- to zbyt mało powiedziane. Znam Panią Doktor od ok 17 lat. Pani Doktor opiekowała się 4 moich dzieci . Najmłodsza córa dała się zbadać bez problemów tylko 3 lekarzom. Jednym z nich jest pani Doktor Donat. Córa kończy niedługo 18 lat i nadal będzie musiała być pod opieką kardiologa. Tak oddanego lekarza już zapewne nie spotkam.

Od ponad siedmiu lat, czyli od urodzenia naszej córki jeździmy do Pani Doktor i mogę powiedzieć, że jest przede wszystkim osobą kompetentną, do tego miłą i cierpliwą. Odpowiada na wszystkie pytania i wątpliwości. Polecam!

Polecam, bardzo miła i rzetelna. Poświęca pacjentowi dużo uwagi, dokładna, wyjaśniła co i jak. Syn jest pod jej stała opieka od urodzenia. Polecam

Trafiłam do pani dr na Marcelińską 96c/216, gdyż na ul Spornej limity były wyczerpane. Pani dr jest bardzo miła , kontakt z dzieckiem ciepły, bardzo dociekliwa, skrupulatna. Polecam .Podam nr tel , gdyż wiem jak trudno o tym czasie dostać się do lekarza na NFZ TEL 665-00 -13-14. Bardzo miły personel. Jest możliwość wykonania echo serca i ekg.