Wieslawa Drozd

Reumatolog

3,9

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u pani doktor. Była to moja pierwsza wizyta u reumatologa i trochę się denerwowałam, jednak okazało się że pani doktor to miła, kompetentna i godna polecenia osoba. Widzę efekty prowadzonego przez nią leczenia i mogę polecić ją każdemu z problemami natury reumatologicznej.

Osobiście jestem bardzo zadowolony z wizyty. W przeciwieństwie do innych lekarzy, u których bywałem, pani doktor prowadzi dokładny wywiad, odnośnie problemu zdrowotnego. Nie zadaje zbędnych pytań, które nie dotyczą choroby, co również wpływa na czas przebywania u lekarza. W razie potrzeby wysyła na odpowiednie badania i trafnie stawia diagnozy. Serdecznie polecam.

jestem pelen podziwu za sumiennosc i profesjonalizm,gorliwe oddanie dla pacjeta jestem bardzo zadowolony z wynikow leczenia u p. doktor .Do pracy czesto przychodzi z godz.wyprzedzeniem i od razu przyjmuje pacjetow, goraco polecam wizyty u p.doktor osoby ktore potrzebuja fachowej pomocy lekarskiej. Dziwie sie osoba ktore krytykuja prace p.doktor H.K

Jeden z lepszych lekarzy, na których kiedykolwiek trafiłam. Pozdrawiam

Jeden z lepszych lekarzy, na których kiedykolwiek trafiłam.
Pozdrawiam

Zdecydowanie polecam. Pani doktor cierpliwie wysłuchała mojego problemu, po skierowaniu na dalsze badania wróciłam z wynikami i zostałam zdiagnozowana. Od tej pory jestem prowadzona przez Panią doktor, czuję się lepiej. Polecam!

Polecam. Miła, kompetentna, postawiła mnie na nogi.

Polecam. Miła, kompetentna, postawiła mnie na nogi.

Zdecydowanie nie polecam tego lekarza! Jest osobą mało mówiącą i nie kompetentną.Potrafi pacjenta tylko wysłuchać i na tym się wizyta kończy. Uważam że szkoda czasu na wizytę u tej pani DOKTOR!!!!Jak nie zaszkodzi to na pewmo nie pomoże...

Zdecydowanie do niczego! Nie chciała słuchać, co ja mam jej do powiedzenia. Miałam nieodparte wrażenie, że nie wiedziała nawet co to jest za choroba, na którą choruję. Absolutnie jej nie doradzam.