Wieslawa Drozd

Reumatolog

Ja nie mam się do czego doczepić pani Doktor miła wytłumaczyła co trzeba nawet zbadała czego nie mogę powiedzieć o innym lekarzu .. pierwsza wizyta była i nawet mnie nie dotknęła ..po wyglądzie stwierdziła że nie mam reumatyzmu .. fakt zlecone zostały badania które nie potwierdziły a diagnoza brak witaminy ale po to są lekarze żeby stwierdzać albo wykluczać chorobę i pani doktor jest dobrym specjalista zawsze można jak ja trafić na gorszego i nie miłego który ocenił nawet tatuaże ..także dziękuję pani Doktor za zrozumienie i pomoc widać że lubi swoją pracę a nie na siłę pracuje jak inna pani Doktor..i nie ocenia ludzi że młoda osoba to jest zdrowa i wymyśla.bo się tak poczułam

Mama leczy się u tej Pani od 2 miesiecy- obrzęki w okolicach ręki, do tej pory bez konkretnej diagnozy, zapisany był nlpz na 8 dni i to wszystko. Zero poprawy. Brak badań w kierunku RZS. Pani twierdzi ze to z przeciążenia ale zwolnienia z pracy (manualna ) nie wypisze bo jak twierdzi nie może. Nie wiem co to znaczy. Nie może bo nie posiada uprawnień, nie może bo nie potrafi ? W tym celu odsyła do Lekarza Rodzinnego po zwolnienie. Muszę napisać skargę.

Stanowczo odradzam. Moja chora mama z konieczności musiała przyjść do tego lekarza (poprzedni, który ją leczył kilkanaście lat, poważnie się rozchorował). Poważna postać gośćca, od reumatyzmu zniekształcone ręce.Kiedy objawy znowu się nasiliły zgłosiła się do tej lekarki o pomoc, o zastrzyki i leki, które zapisywał jej poprzedni lekarz. Zapisała inne, które jej szkodziły, więc poprosiła o zmianę leków. Pani doktor zlekceważyła ją kompletnie. Mało tego, nie chciała zapisać mamie bo ?? .... Jak powiedziała pani doktor "za mało ją powykręcało i niech nie narzeka bo dobrze wygląda" . Moja mama dba o siebie, do tej pory poprzedni lekarz ją dobrze prowadził i dlatego nie dopuścił do pogorszeniastanu zdrowia, a ona lekką ręką chce zmarnotrawić jego pracę. Moja mama po wizycie przyszła załamana. Była tak zaskoczona arogancją tej kobiety, że z kolejnej wizyty zrezygnowała. Oby jak najdalej

Wizyta u tej Pani pełna rozczarowań. Raz rozmawia z pacjentem z pozycji władzy, ma cię za petenta, a nie pacjenta. Zero empatii. Odnoszę wrażenie, że na wizycie jest komputer, a nie pacjent. Wydawał się ważniejszy ode mnie. Arogancja w głosie, bezczelne kwitowanie wypowiedzi pacjenta. Masakra. Zdecydowanie odradzam. Trzeba być równie bezczelnym, żeby załatwić swoje.

Moja pierwsza wizyta u tej Pani doktor. Jestem młodą osobą a choruję już od wielu lat. Pani doktor wysłuchała mnie, zadawała dużo pytań ani przez moment nie poczułam się zlekceważona, albo źle potraktowana. Pani doktor jest bardzo miłą i ciepłą osobą. Zleciła badania i jestem pewna, że trafiłam w dobre ręce.

Pani Doktor prowadzi mnie już od ponad roku i jest bardzo ciepłą osobą. Po poprzednim reumatologu, gdzie miałam mieszane doświadczenie i nie czułam efektu stosowanego leczenia udałam się do nowego lekarza i zmiany w leczeniu przyniosły mi o wiele silniejsze, pozytywne skutki niż jak wcześniej.

Jeden z lepszych lekarzy, na których kiedykolwiek trafiłam. Pozdrawiam

Jeden z lepszych lekarzy, na których kiedykolwiek trafiłam.
Pozdrawiam

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u pani doktor. Była to moja pierwsza wizyta u reumatologa i trochę się denerwowałam, jednak okazało się że pani doktor to miła, kompetentna i godna polecenia osoba. Widzę efekty prowadzonego przez nią leczenia i mogę polecić ją każdemu z problemami natury reumatologicznej.

jestem pelen podziwu za sumiennosc i profesjonalizm,gorliwe oddanie dla pacjeta jestem bardzo zadowolony z wynikow leczenia u p. doktor .Do pracy czesto przychodzi z godz.wyprzedzeniem i od razu przyjmuje pacjetow, goraco polecam wizyty u p.doktor osoby ktore potrzebuja fachowej pomocy lekarskiej. Dziwie sie osoba ktore krytykuja prace p.doktor H.K

Osobiście jestem bardzo zadowolony z wizyty. W przeciwieństwie do innych lekarzy, u których bywałem, pani doktor prowadzi dokładny wywiad, odnośnie problemu zdrowotnego. Nie zadaje zbędnych pytań, które nie dotyczą choroby, co również wpływa na czas przebywania u lekarza. W razie potrzeby wysyła na odpowiednie badania i trafnie stawia diagnozy. Serdecznie polecam.